![CAN DEMİR AKTAV SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2017/06/can-demir-algomed.jpg)
Adana Demirspor’un prensipte anlaştığı Adanalı futbolcu Can Demir Aktav, Özel Algomed Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.
Özel Algomed Hastanesi’nde yapılan sağlık kontrollerinde öncelikle kan değerlerine bakılan Can Demir Aktav, sırasıyla efor ve solunum testine girdi. Daha sonra da MR’ı çekilen oyuncu sağlık kontrolleri tamamladı.
Sağlık kontrollerinin ardından Can Demir Aktav ile resmi sözleşme imzalanacak.