Mecidiyeköy escortŞişli escortBakırköy escortHalkalı escortAvcılar escortŞirinevler escortBahçeşehir escortTaksim escortBeşiktaş escortKartal escortKadıköy escortÜmraniye escortAnadolu Yakası escortMaltepe escortBeylikdüzü escortPendik escortAvrupa yakası escortAdana escortKocaeli escortAntalya escortGaziantep escortbeşiktaş escortataköy escorteskişehir escortfethiye escortsakarya escortmuğla escortmalatya escortsamsun escortdenizli escortkonya escortkayseri escortankara escortbursa escortizmir escortataköy escorthalkalı escortdiyarbakır escortmarmaris escortbodrum escortmersin escorttuzla escortataşehir escortşişli escort

DOLAR31,3538% 0.36
EURO33,9783% 0.31
STERLIN39,7127% 0.37
FRANG35,4570% 0.34
ALTIN2.095,78% 2,09
BITCOIN1.944.160-0.262
Turkiye - Süper Lig
20:00
KasımpaşaKasımpaşa
0 : 0
 EMS Yapı Sivasspor EMS Yapı Sivasspor
Turkiye - 1. Lig
20:00
ÜmraniyesporÜmraniyespor
1 : 0
AltayAltay
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
11:30
FC Legion-Dynamo MakhachkalaFC Legion-Dynamo Makhachkala
:
Pobeda KhasavyurtPobeda Khasavyurt
13:00
Sanatatea ClujSanatatea Cluj
2 : 2
CS Minerul 1947 Ocna DejCS Minerul 1947 Ocna Dej
13:30
FK Rostov 2FK Rostov 2
13:30
FK Akron-2 TolyattiFK Akron-2 Tolyatti
15:00
Stabaek IFStabaek IF
2 : 1
IK StartIK Start
20:00
SC FürstenfeldSC Fürstenfeld
20:00
SV KrottendorfSV Krottendorf
20:00
SU TillmitschSU Tillmitsch
20:00
Flavia SolvaFlavia Solva
20:30
Levanger FKLevanger FK
0 : 0
Stjordals-BlinkStjordals-Blink
20:30
Sak 1914 SalzburgSak 1914 Salzburg
20:30
TSV St. JohannTSV St. Johann
21:00
Tvaakers IFTvaakers IF
21:00
Qviding FIFQviding FIF
21:00
SC Stadtwerke Bruck/MurSC Stadtwerke Bruck/Mur
21:00
FC Kindberg-MuerzhofenFC Kindberg-Muerzhofen
21:00
SV StockerauSV Stockerau
21:00
Sparkasse ZwettlSparkasse Zwettl
21:00
GNASGNAS
21:00
SV PachernSV Pachern
21:00
FC TrollhattanFC Trollhattan
21:00
Stenungsunds IFStenungsunds IF
21:00
UFC FehringUFC Fehring
21:00
Tsv Kirchberg-RaabTsv Kirchberg-Raab
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
14:00
İçel İdmanyurdu Sporİçel İdmanyurdu Spor
14:00
Esenler EroksporEsenler Erokspor
İspanya - LaLiga
23:00
Celta de VigoCelta de Vigo
23:00
AlmeriaAlmeria
Almanya - Bundesliga
22:30
FreiburgFreiburg
22:30
Bayern MünihBayern Münih
Fransa - Ligue 1
23:00
MonacoMonaco
23:00
Paris St. GermainParis St. Germain
İtalya - Serie A
22:45
Lazio RomeLazio Rome
22:45
AC MilanAC Milan
Hollanda - Eredivisie
22:00
VolendamVolendam
22:00
NEC NijmegenNEC Nijmegen
Belçika - Pro Lig
22:45
VC WesterloVC Westerlo
22:45
Royal CharleroiRoyal Charleroi
Portekiz - Liga Portugal
23:15
GD ChavesGD Chaves
23:15
FC AroucaFC Arouca
Rusya - Premier Lig
19:00
FK RostovFK Rostov
2 : 0
PFK Krylia Sovyetov SamaraPFK Krylia Sovyetov Samara
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
17:00
Al-AkhdoodAl-Akhdood
1 : 2
AL RiyadhAL Riyadh
17:00
Abha ClubAbha Club
2 : 0
AL TaiAL Tai
20:00
Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC
1 : 1
Al-Ittihad JeddahAl-Ittihad Jeddah
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
CD El NacionalCD El Nacional
0 : 1
Sportivo TrinidenseSportivo Trinidense
03:30
Colo ColoColo Colo
0 : 0
CD Godoy CruzCD Godoy Cruz
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi
19:00
Al Ahly SC (Egy)Al Ahly SC (Egy)
19:00
Young Africans SCYoung Africans SC
19:00
CR BelouizdadCR Belouizdad
19:00
Medeama SCMedeama SC
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
04:15
New England RevolutionNew England Revolution
3 : 0
CA Independiente de la ChorreraCA Independiente de la Chorrera
Turnuvalar (Kulüpler) - Recopa Sudamericana
03:30
Fluminense FC RJFluminense FC RJ
2 : 0
LDU QuitoLDU Quito
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
12:00
SivassporSivasspor
3 : 2
Aytemiz AlanyasporAytemiz Alanyaspor
12:00
GiresunsporGiresunspor
0 : 2
KonyasporKonyaspor
12:00
AntalyasporAntalyaspor
2 : 4
GalatasarayGalatasaray
İngiltere - Championship
23:00
West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
23:00
Coventry CityCoventry City
İspanya - LaLiga 2
22:30
Sporting de GijonSporting de Gijon
22:30
Albacete BalompieAlbacete Balompie
Almanya - 2. Bundesliga
20:30
Schalke 04Schalke 04
0 : 0
St PauliSt Pauli
20:30
Hertha BerlinHertha Berlin
1 : 0
Holstein KielHolstein Kiel
Almanya - 3. Lig
21:00
SandhausenSandhausen
21:00
Sc Freiburg IISc Freiburg II
Fransa - Ulusal
17:00
Chamois NiortChamois Niort
3 : 2
Marignane Gignac FCMarignane Gignac FC
21:30
RouenRouen
21:30
SochauxSochaux
21:30
SO CholetSO Cholet
21:30
Dijon FCODijon FCO
21:30
NancyNancy
21:30
Nimes OlympiqueNimes Olympique
21:30
MartiguesMartigues
21:30
EpinalEpinal
İtalya - Bahar Şampiyonası
16:30
AC MonzaAC Monza
16:30
Empoli FCEmpoli FC
İtalya - Serie C, Grup A
22:45
US Pergolettese 1932US Pergolettese 1932
22:45
AlessandriaAlessandria
22:45
LumezzaneLumezzane
22:45
Fc Arzignano ValchiampoFc Arzignano Valchiampo
22:45
AlbinoleffeAlbinoleffe
22:45
AS Giana ErminioAS Giana Erminio
22:45
AC TrentoAC Trento
22:45
PRO PatriaPRO Patria
22:45
Virtus VeronaVirtus Verona
22:45
Pro SestoPro Sesto
İtalya - Serie C, Grup B
22:45
ASD Pineto CalcioASD Pineto Calcio
22:45
Carrarese CalcioCarrarese Calcio
22:45
CesenaCesena
22:45
Virtus EntellaVirtus Entella
Hollanda - Eerste Divisie
22:00
ADO Den HaagADO Den Haag
22:00
Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
22:00
De GraafschapDe Graafschap
22:00
TOP OssTOP Oss
22:00
FC EmmenFC Emmen
22:00
Willem II TilburgWillem II Tilburg
22:00
Helmond SportHelmond Sport
22:00
VVV VenloVVV Venlo
22:00
NAC BredaNAC Breda
22:00
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
22:00
MaastrichtMaastricht
22:00
DordrechtDordrecht
22:00
EVV EindhovenEVV Eindhoven
22:00
Jong AZ AlkmaarJong AZ Alkmaar
22:00
Stormvogels TelstarStormvogels Telstar
22:00
Roda JC KerkradeRoda JC Kerkrade
Belçika - Challenger Pro Lig
22:00
ZulteZulte
22:00
Sl16 Football CampusSl16 Football Campus
22:00
Club NXTClub NXT
22:00
Jong KRC GenkJong KRC Genk
Belçika - Nationale 1
21:30
Jeugd KAA GentJeugd KAA Gent
21:30
Yound Reds Antwerpen U23Yound Reds Antwerpen U23
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
22:00
Sporting du Pays de CharleroiSporting du Pays de Charleroi
22:00
Oud-Heverlee LeuvenOud-Heverlee Leuven
22:30
FC Femina White Star WoluweFC Femina White Star Woluwe
22:30
SV Zulte WaregemSV Zulte Waregem
Belçika - U21 Pro Ligi
21:30
Jeugd KV OostendeJeugd KV Oostende
21:30
Jeugd KV RS Waasland BeverenJeugd KV RS Waasland Beveren
21:30
Jeugd Patro Eisden MaasmechelenJeugd Patro Eisden Maasmechelen
21:30
KMSK DeinzeKMSK Deinze
22:00
RFC LiegeRFC Liege
22:00
RWD Molenbeek YouthRWD Molenbeek Youth
22:30
Jeugd Royal Francs BorainsJeugd Royal Francs Borains
22:30
Jeugd KV KortrijkJeugd KV Kortrijk
İskoçya - Şampiyona
22:45
Arbroath FCArbroath FC
22:45
Raith Rovers FCRaith Rovers FC
Almanya - Bayernliga Kuzey
21:00
SC EltersdorfSC Eltersdorf
21:00
ASV ChamASV Cham
21:00
FeuchtFeucht
21:00
ASV NeumarktASV Neumarkt
21:00
NeudrossenfeldNeudrossenfeld
21:00
TSV KornburgTSV Kornburg
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
21:00
BayreuthBayreuth
21:00
FV IllertissenFV Illertissen
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00
EilenburgEilenburg
21:00
FC Viktoria 1889 BerlinFC Viktoria 1889 Berlin
Almanya - Bremen-Liga
22:00
FC Union 60 BremenFC Union 60 Bremen
22:00
Tura BremenTura Bremen
Almanya - Oberliga Hamburg
21:30
Tura HarksheideTura Harksheide
21:30
Altonaer FC Von 1893Altonaer FC Von 1893
Almanya - Oberliga Niederrhein
21:30
1. FC Kleve1. FC Kleve
21:30
HombergHomberg
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
21:30
FSV Union FuerstenwaldeFSV Union Fuerstenwalde
21:30
SV Tasmania BerlinSV Tasmania Berlin
Arjantin - Copa de la Liga
01:00
Gimnasia Y Esgrima La PlataGimnasia Y Esgrima La Plata
1 : 3
Instituto AC CordobaInstituto AC Cordoba
03:15
Independiente Rivadavia De MendozaIndependiente Rivadavia De Mendoza
1 : 3
CA Barracas CentralCA Barracas Central
03:15
CA HuracanCA Huracan
2 : 0
Club Atletico Rosario CentralClub Atletico Rosario Central
Arjantin - Primera Nacional
23:00
Nueva ChicagoNueva Chicago
23:00
Atletico RafaelaAtletico Rafaela
Arnavutluk - Kategoria Superiore
15:30
KF LaciKF Laci
15:30
KF Skenderbeu KorceKF Skenderbeu Korce
15:30
KF Egnatia RrogozhineKF Egnatia Rrogozhine
15:30
KS Dinamo TiranaKS Dinamo Tirana
19:00
FK Partizani TiranaFK Partizani Tirana
19:00
KS KukesiKS Kukesi
Avustralya - A-League, Kadınlar
08:30
Western United FCWestern United FC
4 : 2
Canberra United FCCanberra United FC
Avustralya - A-Ligi
11:45
Macarthur FCMacarthur FC
2 : 0
Melbourne City FCMelbourne City FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
12:00
South Adelaide FCSouth Adelaide FC
12:00
Adelaide Comets FCAdelaide Comets FC
12:00
Para Hills Knights SCPara Hills Knights SC
2 : 3
Adelaide City FCAdelaide City FC
Avustralya - NPL, Victoria
12:30
Bentleigh GreensBentleigh Greens
:
Western United FC YouthWestern United FC Youth
12:30
Preston Lions FCPreston Lions FC
12:30
Northcote CityNorthcote City
12:30
Brunswick City SCBrunswick City SC
:
Melbourne CityMelbourne City
Avustralya - NPL,Victoria
11:30
Heidelberg UnitedHeidelberg United
3 : 0
Green Gully SCGreen Gully SC
11:45
Dandenong City SCDandenong City SC
1 : 1
Oakleigh CannonsOakleigh Cannons
12:30
Moreland City FCMoreland City FC
:
Avondale FCAvondale FC
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Gold Coast United FCGold Coast United FC
13:30
Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
13:30
Redlands United FCRedlands United FC
13:30
Olympic FC BrisbaneOlympic FC Brisbane
13:30
Queensland Lions FCQueensland Lions FC
13:30
Rochedale RoversRochedale Rovers
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:30
Brisbane City FCBrisbane City FC
13:30
Eastern Suburbs FCEastern Suburbs FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:00
Southside EaglesSouthside Eagles
13:00
Eastern Suburbs FCEastern Suburbs FC
Avusturya - 2. Liga
20:10
Josko RiedJosko Ried
2 : 0
SV Stripfing/WeidenSV Stripfing/Weiden
20:10
SKU AmstettenSKU Amstetten
0 : 0
DSV LeobenDSV Leoben
20:10
Team für WienTeam für Wien
0 : 0
Sturm Graz IISturm Graz II
22:00
Grazer AKGrazer AK
22:00
First ViennaFirst Vienna
Avusturya - Bölgesel Ligi Doğu
21:00
ASV DrassburgASV Drassburg
21:00
SV LeobendorfSV Leobendorf
21:30
FCM TraiskirchenFCM Traiskirchen
21:30
TWL ElektraTWL Elektra
21:30
Favoritner ACFavoritner AC
21:30
SC Neusiedl am See 1919SC Neusiedl am See 1919
21:30
SV OberwartSV Oberwart
21:30
FC MauerwerkFC Mauerwerk
21:30
Kremser SCKremser SC
21:30
Wiener Sport-ClubWiener Sport-Club
21:30
Young Violets WienYoung Violets Wien
21:30
FC Marchfeld DonauauenFC Marchfeld Donauauen
Avusturya - Bölgesel Ligi Merkez
21:00
SC WeizSC Weiz
21:00
ASK VoitsbergASK Voitsberg
21:00
Deutschlandsberger SCDeutschlandsberger SC
21:00
AllerheiligenAllerheiligen
21:00
SV WallernSV Wallern
21:00
TUS Bad GleichenbergTUS Bad Gleichenberg
21:00
WSC Hertha WelsWSC Hertha Wels
21:00
Wolfsberger AC (A)Wolfsberger AC (A)
21:00
LASKLASK
21:00
Vorwärts SteyrVorwärts Steyr
Azerbaycan - Premier Lig
18:00
Sumgayit FKSumgayit FK
1 : 3
FK KAPAZFK KAPAZ
BAE - Arap Körfez Ligi
16:35
Khor Fakkan ClubKhor Fakkan Club
0 : 3
Shabab Al Ahli Dubai ClubShabab Al Ahli Dubai Club
16:35
Ajman ClubAjman Club
2 : 0
Emirates ClubEmirates Club
19:15
Al-Wasl FCAl-Wasl FC
1 : 0
Sharjah FCSharjah FC
Brezilya - Amazonense
03:00
Amazonas FC A&MAmazonas FC A&M
0 : 0
Nacional FC A&MNacional FC A&M
Brezilya - Cearense
01:00
CaucaiaCaucaia
2 : 0
Barbalha CEBarbalha CE
02:00
Horizonte CEHorizonte CE
2 : 1
FC Atletico Cearense CEFC Atletico Cearense CE
Brezilya - Cearense, Serie B
21:30
Tiradentes CETiradentes CE
21:30
Cariri CECariri CE
Brezilya - Copa do Brasil
02:00
Fluminense EC PIFluminense EC PI
02:00
Fortaleza EC CEFortaleza EC CE
03:30
Ji-Parana FC ROJi-Parana FC RO
0 : 0
Paysandu SC PAPaysandu SC PA
Brezilya - Copa Verde
02:30
Sao Raimundo EC RRSao Raimundo EC RR
3 : 3
Capital FC TOCapital FC TO
Brezilya - Maranhense
02:15
Moto Clube MAMoto Clube MA
0 : 1
SD Imperatriz MASD Imperatriz MA
Brezilya - Paraibano
02:15
Campinense PBCampinense PB
1 : 0
Nacional AC PBNacional AC PB
22:00
Sao Paulo Crystal FC PBSao Paulo Crystal FC PB
22:00
CS Paraibano PBCS Paraibano PB
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
02:00
Nautico FC MSNautico FC MS
3 : 4
AA Portuguesa MSAA Portuguesa MS
Bulgaristan - Parva Liga
18:30
PFC Cherno More VarnaPFC Cherno More Varna
2 : 1
POFC Botev VratsaPOFC Botev Vratsa
Burundi - Ligue A
14:00
Rukinzo FCRukinzo FC
14:00
Moso Sugar CompanyMoso Sugar Company
16:00
Sports DynamicSports Dynamic
16:00
Flambeau Du Centre FCFlambeau Du Centre FC
16:00
Aigle Noir CSAigle Noir CS
16:00
AS Inter StarAS Inter Star
Cebelitarık - Ulusal Lig
23:00
FCB MagpiesFCB Magpies
23:00
Lynx FCLynx FC
Çekya - CFL
20:00
FK Usti Nad LabemFK Usti Nad Labem
20:00
FK Jablonec BFK Jablonec B
Çekya - FNL
20:00
SFC OpavaSFC Opava
1 : 0
1 FK Pribram1 FK Pribram
Cezayir - Lig 1
18:00
MC MagraMC Magra
1 : 1
MC OranMC Oran
Cezayir - Ligue 2
17:00
USM EL HarrachUSM EL Harrach
17:00
Irb OuarglaIrb Ouargla
17:00
Ib Khemis El KhechnaIb Khemis El Khechna
17:00
Nrb TeleghmaNrb Teleghma
17:00
ES El GhozlaneES El Ghozlane
17:00
MC EL EulmaMC EL Eulma
17:00
AS KhroubAS Khroub
0 : 0
MO ConstantineMO Constantine
17:00
HB Chelghoum LaidHB Chelghoum Laid
17:00
Js Bordj MenaielJs Bordj Menaiel
17:00
Olympique AkbouOlympique Akbou
3 : 0
Olympique MagraneOlympique Magrane
17:00
CA BatnaCA Batna
1 : 0
USM AnnabaUSM Annaba
17:00
AS Ain MlilaAS Ain Mlila
17:00
MSP BatnaMSP Batna
17:00
WA BoufarikWA Boufarik
17:00
Js Ghir AbadlaJs Ghir Abadla
Çin - Çin Süper Ligi
13:00
Shandong Taishan FCShandong Taishan FC
4 : 2
Changchun YataiChangchun Yatai
14:35
Qingdao Youth IslandQingdao Youth Island
1 : 1
HenanHenan
15:00
Shanghai Port FCShanghai Port FC
3 : 1
Wuhan Three Towns FCWuhan Three Towns FC
Danimarka - 1.Lig
20:30
FC FredericiaFC Fredericia
1 : 1
Aalborg BKAalborg BK
21:00
Hilleroed FodboldHilleroed Fodbold
21:00
FC HelsingoerFC Helsingoer
Danimarka - Süperlig
21:00
FC MidtjyllandFC Midtjylland
21:00
FC CopenhagenFC Copenhagen
Endonezya - Liga 1
11:00
Persikabo 1973Persikabo 1973
0 : 1
Arema FCArema FC
15:00
Bhayangkara FCBhayangkara FC
3 : 2
Madura UnitedMadura United
Estonya - Premium Liiga
20:00
Flora TallinnFlora Tallinn
2 : 0
FC Nomme UnitedFC Nomme United
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Defence Force SCDefence Force SC
16:00
Hadiya Hossana FCHadiya Hossana FC
19:00
Fasil Kenema SCFasil Kenema SC
19:00
Hawassa Kenema SCHawassa Kenema SC
Fas - Botola Pro D1
20:00
SCC MohammediaSCC Mohammedia
0 : 0
Fus RabatFus Rabat
22:00
Union TouargaUnion Touarga
22:00
CA Youssoufia BerrechidCA Youssoufia Berrechid
Finlandiya - Lig Kupası
18:00
IFK MariehamnIFK Mariehamn
0 : 0
IF GnistanIF Gnistan
Galler - Cymru Premier
22:45
Bala Town FCBala Town FC
22:45
Connahs Quay Nomads FCConnahs Quay Nomads FC
22:45
Caernarfon Town FCCaernarfon Town FC
22:45
Newtown AFCNewtown AFC
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
22:30
Briton Ferry LlansawelBriton Ferry Llansawel
22:30
Afan LidoAfan Lido
Gana - Premier Lig
21:00
Asante KotokoAsante Kotoko
21:00
Bibiani Gold Stars FCBibiani Gold Stars FC
Güney Afrika - Premiership
20:30
Stellenbosch FCStellenbosch FC
0 : 0
Chippa United FCChippa United FC
Güney Afrika - Şampiyona
16:30
Milford FCMilford FC
16:30
Hungry LionHungry Lion
20:30
Maritzburg UnitedMaritzburg United
20:30
Mm Platinum FCMm Platinum FC
Gürcistan - Erovnuli Liga
20:00
FC Dinamo BatumiFC Dinamo Batumi
1 : 0
FC Kolkheti-1913 PotiFC Kolkheti-1913 Poti
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Mohun Bagan SGMohun Bagan SG
3 : 0
Jamshedpur FCJamshedpur FC
Hırvatístan - Druga NL
17:00
NK OpatijaNK Opatija
17:00
Dugo SeloDugo Selo
17:00
NK KustosijaNK Kustosija
17:00
Hrvatski DragovoljacHrvatski Dragovoljac
Hırvatístan - Prva NL
16:50
Zrinski JurjevacZrinski Jurjevac
16:50
NK DugopoljeNK Dugopolje
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
CD Marathon San Pedro SulaCD Marathon San Pedro Sula
2 : 0
CD Victoria La CeibaCD Victoria La Ceiba
02:00
CD Vida La CeibaCD Vida La Ceiba
2 : 1
Olancho FCOlancho FC
04:00
CD Olimpia TegucigalpaCD Olimpia Tegucigalpa
2 : 0
Lobos UPNFMLobos UPNFM
İngiltere - Premier Lig 2
22:00
Chelsea FCChelsea FC
22:00
Arsenal FCArsenal FC
22:00
Fulham FCFulham FC
22:00
Reading FCReading FC
22:00
Norwich City FCNorwich City FC
22:00
Middlesbrough FCMiddlesbrough FC
22:00
SunderlandSunderland
22:00
Brighton and Hove AlbionBrighton and Hove Albion
22:00
Manchester United FCManchester United FC
22:00
Derby CountyDerby County
İngiltere - Premier Lig Kupası
17:30
Crystal Palace FCCrystal Palace FC
17:30
Leicester CityLeicester City
İngiltere - Professional Development Ligi
16:00
Barnsley FCBarnsley FC
16:00
Wigan AthleticWigan Athletic
16:00
Burnley FCBurnley FC
16:00
Coventry CityCoventry City
17:00
MillwallMillwall
4 : 1
Swansea CitySwansea City
22:00
Colchester UnitedColchester United
22:00
Watford FCWatford FC
İrlanda - Birinci Lig
22:45
Bray WanderersBray Wanderers
22:45
Longford TownLongford Town
22:45
Cork City FCCork City FC
22:45
University College DublinUniversity College Dublin
22:45
Finn HarpsFinn Harps
22:45
Athlone TownAthlone Town
22:45
Kerry FCKerry FC
22:45
Treaty UnitedTreaty United
22:45
Wexford FCWexford FC
22:45
Cobh RamblersCobh Ramblers
İrlanda - Premier Lig
22:45
Bohemians DublinBohemians Dublin
22:45
DundalkDundalk
22:45
Derry CityDerry City
22:45
St. Patrick´s AthleticSt. Patrick´s Athletic
22:45
Galway United FCGalway United FC
22:45
Waterford FCWaterford FC
22:45
Sligo RoversSligo Rovers
22:45
Shelbourne FCShelbourne FC
23:00
Shamrock RoversShamrock Rovers
23:00
Drogheda UnitedDrogheda United
İspanya - Tercera Federacion, Grup 11
14:00
CD BinissalemCD Binissalem
3 : 0
UD CollerenseUD Collerense
14:00
CE MercadalCE Mercadal
14:00
UD PoblenseUD Poblense
18:30
FC Inter ManacorFC Inter Manacor
18:30
CD ConstanciaCD Constancia
19:00
UD AlcudiaUD Alcudia
19:00
CD ManacorCD Manacor
İsrail - Alef Ligi
12:00
Hapoel Kafr KannaHapoel Kafr Kanna
12:00
Hapoel BueineHapoel Bueine
13:00
Hapoel Bikat HayardenHapoel Bikat Hayarden
5 : 1
AS Nordia JerusalemAS Nordia Jerusalem
13:20
FC Holon YirmiyahuFC Holon Yirmiyahu
13:20
SC Hapoel LodSC Hapoel Lod
13:35
Hapoel Raanana FCHapoel Raanana FC
1 : 0
Maccabi Kiryat Ata-BialikMaccabi Kiryat Ata-Bialik
13:40
Shimshon Kafr QasimShimshon Kafr Qasim
13:40
Hapoel Kfar Shalem FCHapoel Kfar Shalem FC
13:45
Agudat Sport Ashdod FCAgudat Sport Ashdod FC
13:45
Maccabi Ironi Ashdod FCMaccabi Ironi Ashdod FC
14:00
Maccabi Ironi AcreMaccabi Ironi Acre
14:00
Hapoel KaukabHapoel Kaukab
14:00
Maccabi Ironi Kiryat MalakhiMaccabi Ironi Kiryat Malakhi
14:00
Dimona Sport ClubDimona Sport Club
14:15
MS TiraMS Tira
14:15
Hapoel Migdal HaemeqHapoel Migdal Haemeq
14:30
Hapoel Marmorek FCHapoel Marmorek FC
14:30
Ironi ModiinIroni Modiin
14:45
Baqa Al-GharbiyyeBaqa Al-Gharbiyye
14:45
Ironi NesherIroni Nesher
15:00
SC Tzeirey TaibeSC Tzeirey Taibe
15:00
Maccabi Achi Nazareth FCMaccabi Achi Nazareth FC
15:00
FC Tzeirei Kfar KannaFC Tzeirei Kfar Kanna
2 : 0
Maccabi Nujeidat AhmadMaccabi Nujeidat Ahmad
15:15
Hapoel Bnei ZalafaHapoel Bnei Zalafa
15:15
Tzeirey Um El FahemTzeirey Um El Fahem
İsrail - Ulusal Lig
16:00
Hapoel Ramat Gan Givatayim FCHapoel Ramat Gan Givatayim FC
1 : 1
FC Kafr QasimFC Kafr Qasim
16:00
Hapoel Nof Hagalil FCHapoel Nof Hagalil FC
1 : 0
Maccabi HerzeliaMaccabi Herzelia
16:00
Hapoel Afula FCHapoel Afula FC
1 : 2
Sektzia Ness Ziona FCSektzia Ness Ziona FC
16:00
Hapoel Rishon Lezion FCHapoel Rishon Lezion FC
2 : 0
Hapoel Acre FCHapoel Acre FC
İsviçre - Challange Ligi
21:30
Stade NyonnisStade Nyonnis
21:30
FC Wil 1900FC Wil 1900
22:15
FC AarauFC Aarau
22:15
Neuchatel XamaxNeuchatel Xamax
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
22:00
FH HafnarfjordurFH Hafnarfjordur
22:00
Stjarnan GardabaerStjarnan Gardabaer
İzlanda - Lig Kupası A
21:15
Keflavik IFKeflavik IF
21:15
UMF GrindavikUMF Grindavik
21:30
IR ReykjavikIR Reykjavik
21:30
Valur ReykjavikValur Reykjavik
Japonya - J.Ligi
13:00
Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
4 : 5
Jubilo IwataJubilo Iwata
13:00
Yokohama MarinosYokohama Marinos
0 : 1
Avispa FukuokaAvispa Fukuoka
Katar - Stars League
18:00
Qatar SCQatar SC
18:00
Al-Arabi DohaAl-Arabi Doha
18:00
Al Duhail SCAl Duhail SC
1 : 4
Al-Gharafa SCAl-Gharafa SC
18:00
Al Sadd SCAl Sadd SC
3 : 0
Qatar SCQatar SC
20:00
Al-Gharafa SCAl-Gharafa SC
20:00
Al Sadd SCAl Sadd SC
20:00
Al-RayyanAl-Rayyan
20:00
Al WakrahAl Wakrah
20:00
Al-Arabi DohaAl-Arabi Doha
0 : 1
Al-RayyanAl-Rayyan
Kazakistan - Premier Lig
12:30
FC AstanaFC Astana
2 : 0
Zhenis Nur-SultanZhenis Nur-Sultan
15:00
Kaisar KyzylordaKaisar Kyzylorda
1 : 3
FK AktobeFK Aktobe
15:00
Zhetysu TaldykorganZhetysu Taldykorgan
15:00
FK AksuFK Aksu
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
20:00
Ypsonas FCYpsonas FC
20:00
Omonia AradippouOmonia Aradippou
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:20
CA BucaramangaCA Bucaramanga
02:20
Rionegro AguilasRionegro Aguilas
03:45
Independiente MedellinIndependiente Medellin
1 : 0
AD PastoAD Pasto
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00
Ulsan HD FCUlsan HD FC
1 : 0
Pohang SteelersPohang Steelers
10:30
Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors
1 : 1
Daejeon Citizen FCDaejeon Citizen FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Ansan Greeners FCAnsan Greeners FC
1 : 2
Gyeongnam FCGyeongnam FC
08:00
FC AnyangFC Anyang
2 : 0
Seongnam FCSeongnam FC
Kosova - Birinci Lig
15:00
KF Trepca 89KF Trepca 89
1 : 0
KF Trepca MitroviceKF Trepca Mitrovice
15:00
KF VjosaKF Vjosa
15:00
KF UlpianaKF Ulpiana
Kuveyt - Premier Lig
18:15
AL-Shabab KuwaitAL-Shabab Kuwait
18:15
Khaitan SCKhaitan SC
Kuzey İrlanda - JJB Sports İrlanda Kupası
22:45
Portadown FCPortadown FC
22:45
Cliftonville FCCliftonville FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:45
BangorBangor
22:45
Institute FCInstitute FC
Litvanya - A Lyga
20:00
FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole
0 : 0
FA SiauliaiFA Siauliai
Lübnan - Premiyer Lig
16:45
Nejmeh SCNejmeh SC
16:45
Al AhedAl Ahed
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
22:00
GrevenmacherGrevenmacher
22:00
FC Jeunesse CanachFC Jeunesse Canach
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05
Tepatitlan FCTepatitlan FC
0 : 2
Club Celaya FCClub Celaya FC
06:05
Atletico MoreliaAtletico Morelia
0 : 1
Cimarrones de Sonora FCCimarrones de Sonora FC
Meksika - Liga Premier Serie A
18:00
Pioneros de CancunPioneros de Cancun
18:00
Aguacateros de Periban FCAguacateros de Periban FC
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
Deportivo Dongu FCDeportivo Dongu FC
21:00
ChilpancingoChilpancingo
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Gallos Blancos Queretaro U23Gallos Blancos Queretaro U23
5 : 1
Club Santos Laguna U23Club Santos Laguna U23
18:00
Atletico San Luis U23Atletico San Luis U23
18:00
Puebla FC U23Puebla FC U23
19:00
Mazatlan FC U23Mazatlan FC U23
19:00
Necaxa U23Necaxa U23
Mısır - 2. Division A
16:30
La Viena FCLa Viena FC
2 : 0
Proxy SCProxy SC
16:30
El Sekka El HadidEl Sekka El Hadid
1 : 1
Ghazl El MahallahGhazl El Mahallah
16:30
Tanta FcTanta Fc
3 : 0
Gazl Kafr EldwarGazl Kafr Eldwar
16:30
AlqanaAlqana
0 : 1
Petrojet FcPetrojet Fc
20:00
Haras El HodoodHaras El Hodood
20:00
Wadi Degla ScWadi Degla Sc
Mısır - Premier Lig
17:00
Pharco FCPharco FC
2 : 1
National Bank Of Egypt SCNational Bank Of Egypt SC
20:00
Ceramica CleopatraCeramica Cleopatra
1 : 0
Al Mokawloon Al ArabAl Mokawloon Al Arab
Özbekistan - PFL
16:30
PFK Navbahor NamanganPFK Navbahor Namangan
16:30
PFK Dinamo SamarqandPFK Dinamo Samarqand
17:15
FC NasafFC Nasaf
17:15
FC OlimpikFC Olimpik
Peru - Premier Lig
23:00
Asociacion Deportiva TarmaAsociacion Deportiva Tarma
23:00
Alianza LimaAlianza Lima
Polonya - CLJ
14:00
Sandecja NSSandecja NS
14:00
Zaglebie LubinZaglebie Lubin
Polonya - Ekstraklasa
20:00
MKS Cracovia KrakowMKS Cracovia Krakow
0 : 0
KS Warta PoznanKS Warta Poznan
22:30
Ruch ChorzowRuch Chorzow
22:30
GKS Piast GliwiceGKS Piast Gliwice
Polonya - I Liga
19:45
Pogon SiedlcePogon Siedlce
19:45
Hutnik KrakowHutnik Krakow
Polonya - I Ligi
20:00
Stal RzeszowStal Rzeszow
0 : 1
Miedz LegnicaMiedz Legnica
22:30
GKS TychyGKS Tychy
22:30
MKS Arka GdyniaMKS Arka Gdynia
Polonya - III Liga, Grup 2
15:30
Gedania GdanskGedania Gdansk
15:30
OKS Swit Skolwin SzczecinOKS Swit Skolwin Szczecin
17:00
KTS-K LuzinoKTS-K Luzino
3 : 0
Vineta WolinVineta Wolin
Romanya - Liga 1
21:00
CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi
21:00
FC Dinamo Bucuresti 1948FC Dinamo Bucuresti 1948
Romanya - Liga 2
18:00
FC BuzauFC Buzau
2 : 1
CS Corvinul 1921 HunedoaraCS Corvinul 1921 Hunedoara
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
AS KigaliAS Kigali
0 : 1
Etoile de LestEtoile de Lest
19:00
Kiyovu SportsKiyovu Sports
19:00
Police FC RwandaPolice FC Rwanda
Sırbistan - Prva Liga
15:00
FK Tekstilac OdzaciFK Tekstilac Odzaci
15:00
Novi SadNovi Sad
Sırbistan - Superliga
16:00
FK Radnicki 1923 KragujevacFK Radnicki 1923 Kragujevac
1 : 0
FK IMT Novi BelgradeFK IMT Novi Belgrade
20:30
FK Cukaricki BelgradeFK Cukaricki Belgrade
0 : 0
FK Napredak KrusevacFK Napredak Krusevac
Slovakya - 2. Liga
19:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna ZdanaFK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
19:00
FK HumenneFK Humenne
21:00
Spartak MyjavaSpartak Myjava
21:00
FC PetrzalkaFC Petrzalka
Slovakya - 3. Liga, Batı
18:00
RSC Hamsik Academy Banska BystricaRSC Hamsik Academy Banska Bystrica
3 : 2
FK PodkoniceFK Podkonice
Slovenya - 2nd Liga
18:30
KrkaKrka
18:30
NK Triglav KranjNK Triglav Kranj
Slovenya - PrvaLiga
19:30
Aluminij KidricevoAluminij Kidricevo
2 : 0
Mura Murska SabotaMura Murska Sabota
Suriye - Premier Lig
15:00
Tishreen SCTishreen SC
1 : 0
Al-Wathba SCAl-Wathba SC
15:00
Al-Ittihad SC AleppoAl-Ittihad SC Aleppo
0 : 3
Al-FotuwaAl-Fotuwa
15:00
Al-Jaish SC (Syr)Al-Jaish SC (Syr)
0 : 1
Hutteen SCHutteen SC
15:00
Taliya SCTaliya SC
15:00
Al-HoriyahAl-Horiyah
15:00
Al-Sahel SC (Syr)Al-Sahel SC (Syr)
1 : 2
Jableh SCJableh SC
15:00
Al-Karamah SCAl-Karamah SC
0 : 0
Al-Wahda SC (Syr)Al-Wahda SC (Syr)
Ukrayna - Premier Lig
19:00
FC PolissyaFC Polissya
0 : 0
LNZ CherkasyLNZ Cherkasy
Ukrayna - U19
13:00
FC MinajFC Minaj
13:00
FC Metalist 1925 KharkivFC Metalist 1925 Kharkiv
13:00
Kolos KovalivkaKolos Kovalivka
13:00
FC Rukh LVIVFC Rukh LVIV
14:00
FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava
14:00
NK Veres RivneNK Veres Rivne
14:30
Fc Dynamo KievFc Dynamo Kiev
14:30
FC Chernomorets OdessaFC Chernomorets Odessa
Ürdün - Jordan Ligi
17:00
Shabab Al OrdonShabab Al Ordon
1 : 0
Sahab SCSahab SC
Uruguay - Premier Lig
23:00
CA CerroCA Cerro
23:00
CA ProgresoCA Progreso
Venezuela - Premier Lig
23:00
Metropolitanos FCMetropolitanos FC
23:00
Carabobo FCCarabobo FC
Vietnam - V Lig 2
11:00
Phu Tho FCPhu Tho FC
1 : 1
Hoa Binh FCHoa Binh FC
13:00
SHB Da NangSHB Da Nang
13:00
Phu Dong FCPhu Dong FC