Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

YUSUF ÖZER SAHAYA İNDİ

Yayınlanma Tarihi :
YUSUF ÖZER SAHAYA İNDİ

yusufozerAv. Yusuf Özer, MHP Adana Milletvekili aday adaylığını açıkladı. İlk olarak MHP Sarıçam İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden ve Yönetim Kurulu toplantısına katılan Özer, “Çıkacağımız kutlu yolculuk öncesinde bu müjdeyi ilk olarak evimizin bulunduğu Sarıçam’da siz kıymetli dostlarımızla paylaşmak istedim. İnşallah sizlerin huzurunda çakılan ilk kıvılcım Haziran seçimlerinde milletimizin de teveccühüyle Milliyetçi Hareket’in şanına yakışır seviyede harlı bir aleve dönüşecek. Milletimizin yıllar yılı soğuyan yürekleri Milliyetçi Hareketin aleviyle yeniden ısınacak. İşte bu gerekçelerle devlet, millet içindir diyorum ve tıpkı Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de işaret ettiği gibi kollarımızı hizmet için sıvıyorum” dedi.

Türkiye’nin siyasi, sosyal ve ekonomik açıdan çok kritik bir eşikte bulunduğunu ifade eden MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Yusuf Özer, “Mevcut iktidarın milletin gözünü boyamak için yıllardır sürdürmeye çalıştığı illüzyon artık sona ermiştir. Özellikle 17–25 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Soruşturmalarında üzerlerine aziz milletimizi kandırmak amacıyla sürdükleri renkli boyalar dökülmüş ve mevcut iktidar için kaçınılmaz son başlamıştır. Milliyetçi Hareket davasının samimi bireylerine düşen görev, ‘devlet, millet içindir’ diyerek güzel ülkemizi uluslararası kamuoyu nezdinde düştüğü bu sıkıntılı durumdan biran evvel kurtarmak ve devletimizi şanlı ecdadımıza layık bir seviyeye yükseltmektir” diye konuştu.

Siyasetin insanlara hizmet etmek için bir araç olduğunu ifade eden MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Yusuf Özer şöyle devam etti, “Genç yaşımdan itibaren siyasetin içerisinde oldum. Milletimize ve devletimize hizmet etmek için imkan bulabileceğimiz şartların oluşması, olgunlaşması adına hep bir çaba içerisindeydim. Pek çoğunda kurucu olduğum sivil toplum kuruluşlarında, yöneticilik yaptığım meslek örgütlerinde, üniversite yıllarından itibaren bir şekilde kopamadığım yayıncılık sektöründe devletin, millete hizmet için olduğunun bilinciyle hareket ettim. Türkiye’mizin bugün içerisinde bulunduğu şartlar kuruluş felsefesi ‘devlet, millet içindir’ olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin bayrağı altında toplanmayı gerektirmektedir. Bu mesajın gereği olarak dün ne dediysek bugün ve yarında aynı söylemimizi d ilden dile, gönülden gönüle, çığlık çığlığa tekrar edeceğiz. Devlet, millet içindir…”

2 MART PAZARTESİ MHP İL BAŞKANLIĞI’NDA BULUŞALIM

MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Yusuf Özer, 16 Şubat akşamı MHP Sarıçam İlçe Başkanlığı’nı ve Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek başladığı hasbihal programını 2 Mart Pazartesi saat 13’de MHP Adana İl Başkanlığı’nda tamamlayacak. Özer o tarihe kadar Adana’nın tüm ilçe teşkilatlarını teker teker ziyaret ederek milletvekili aday adaylığı sürecine dair istişarelerini sürdürecek. MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Yusuf Özer, “2 Mart Pazartesi günü saat 13’de derdi memleket ve millet sevdası olan aziz kardeşlerimi, kıymetli büyüklerimi MHP Adana İl Başkanlığı binasına bekliyorum” dedi

YORUM YAP