DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

YÜCEL BAYRAM HIZ KESMİYOR

Yayınlanma Tarihi :
YÜCEL BAYRAM HIZ KESMİYOR

yucelbayramSeçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına hız veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, Selahattin Eyyübi, Cumhuriyet, Ulubatlı Hasan ve Tahsilli Mahallelerinde halkla buluştu. Bayram’ın ilk durağı Adana Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği oldu. Toplantıya, MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, MHP Yüreğir İlçe başkanı Hüseyin Tumlukolcu ve Meclis üyeleri adayları iştirak etti. Tahsilli mahallesinde Halil Bulur ’un düzenlediği toplantıda Kurban kesilerek karşılanan Yücel Bayram Adana’nın arka bahçesi dediği Yüreğir’i yaşanabilir çağdaş bir ilçe yapacağının altını çizdi.

Adana Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen toplantıya katılan Yücel Bayram “Ben sizlerin desteği ile Yüreğir’in kaderini değiştirmeye geliyorum. Yüreğir’in bir 5 yılını daha kaybettirmeyelim. El ele vererek ilçemizi bu makûs kaderinden kurtaralım. Yüreğir’in kendisi için hiç bir şey ifade etmeyenlere ve boş vaatler verenlere itibar etmeyin. Tüm ihtiyaçlarımızı nehrin karşı tarafından değil Yüreğir’de karşılayacağımız çağdaş kültürel yaşanabilir bir ilçe olması için hep beraber taşın altına elimizi koymamız lazım” dedi.

YÜCEL BAYRAM, TAHSİLLİ MAHALLESİNDE KURBAN KESİLEREK KARŞILANDI

Halka yakın temas kuran ve halkla iç içe olan Yücel Bayram, Tahsilli mahallesinde meclis üyesi adayı Halil Bulur ‘un düzenlemiş olduğu açık hava toplantısında kurban kesilerek karşılandı. Açıkhava toplantısına MHP Yüreğir ilçe başkanı Hüseyin Tumlukolcu, meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, 30 Mart’ta yapılacak seçimin tarihi bir önem arz ettiğini ifade etti. Bu seçimin Yüreğir’in kaderinin değişmesi için bir fırsat olduğunu kaydeden Yücel Bayram “Vatandaşımız oy verirken bunu göz önüne alarak oy kullanmalı. Ya Yüreğir’in bir 5 yılını daha kaybedecek makûs kaderine terk edilmişliğini kabullenip, Ya da Yüreğir’i çağdaş kültürel yaşanabilir bir ilçe haline gelmesine oy vereceksiniz” dedi.

Kendisinin Yüreğir’de yaşayan ve Yüreğir’de ticari hayatını sürdüren bir Yüreğir sevdalısı olduğunu vurgulayan Yücel Bayram “ Yüreğir’de yönetime geldiğimizde tüm Yüreğirli’ye eşit ve adil hizmet götüreceğiz. Din, dil, ırk mezhep ayrımı yapmadan temiz siyasetimizi temiz Belediyecilikle sürdüreceğiz” diye konuştu. Yücel Bayram ayrıca açık hava toplantısını düzenleyen Halil Bulur’ a teşekkür etti.

MHP Meclis Üyesi Adayı Halil Bulur ise “Yüreğir’in kaderi Yücel Bayram’la değişecektir. Yüreğir Yücel Bayram’la 30 Marttan sonra makûs kaderinden kurtulup çağdaş yaşanılabilir ilçe olacaktır. Zafer Yücel Bayram’ındır” dedi.

YORUM YAP