Ankara Escortları

DOLAR32,1954% 0.12
EURO34,9168% -0.16
STERLIN41,0452% 0.28
FRANG35,2324% -0.17
ALTIN2.476,04% -1,08
BITCOIN69.794,64-1.136

“ULAŞMADIĞIMIZ HİÇBİR AİLE KALMAYACAK”

Yayınlanma Tarihi :
“ULAŞMADIĞIMIZ HİÇBİR AİLE KALMAYACAK”

abdullah_torunAk Parti İl Kadın Kolları “Hedef; Tüm Adana” üst başlığında 15 ilçe Kadın Kolları Başkanlarıyla Büyükşehir belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’u buluşturdu. Kahvaltıya eşi Melek Hanımla birlikte katılan Başkan Torun, Kadın kollarına seçim sürecinde yürütülecek çalışmalarla ilgili hedefi hakkında net konuştu:

Ak Parti İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, tüm ilçelerin kadın kolları başkanları ve üyelerinin yer aldığı kahvaltılı toplantıya, eşi Melek Hanım  ile birlikte katılan Abdullah Torun, seçim yarışında başarıya ulaşmada kadınların önemli bir faktör olduğunu ifade ederek; Kadınlarımız, bizim başımızın tacıdır. Seçim sürecinde de seçimden sonraki süreçte de en yakın çalışma arkadaşlarımız arasında mutlaka kadınlarımız ve gençlerimiz olacak. Ancak seçim sürecinde en büyük desteği kadınlarımızdan görüyoruz. Çünkü hizmete susamış Adananın eksiklikleriyle en çok kadınlarımız muhatab oluyor. Sokakları, caddeleri ihmal edilmiş, çocuğuna oyun alanı bulamamış, çocuğunun, hastasının bakımıyla ilgilenilmemiş, sosyal hayatı inşa edilmemiş, hayatın hep dışında tutulmuş kadınlarımız. Bu yüzden Kadınlarımıza dönük yapacağımız büyük projelerimiz var. Bu yüzden en çok onları n desteğini görüyoruz. hepsine en kalbi duygularımı sunuyorum. Ama sizden tek isteğim şudur; 31 Mart’a kadar Adana’da kapısı çalınmadık ev, selam verilmedik aile bırakmayacağız. Herkese gideceğiz. Derdini dinleyeceğiz, evinde ocak tütmeyene de, çocuğuna süt alamayana da, hastası olana da gideceğiz. Kapı kapı dolaşarak Büyük ve Modern Adana’yı birlikte kuracağımızı Adanalılara anlatmanızı istiyorum, dedi.   Torun, “İhmal edilmişliğin farkında olan halkımız, bu seçimde kente gerçekten hizmet edecek bir başkan seçecek. İnşallah, Büyükşehir Belediyesini Ak belediyecilikle buluşturduğumuzda, tüm ilçe belediyelerini “Ak Belediyecilik” ile tanıştırıp, bu kentin üzerindeki pası, hizmete susamışlığı gidereceğiz. Halkımızın teveccühü ile bu kenti artık hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız” dedi. Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “İhmal edilen, potansiyeli değerlendirilemeyen bu kenti, tüm teşkilat mensuplarımız ve halkımız ile el ele vererek kalkındıracağız. Adanalı kadınlarımız hizmetin en güzeline layıktır. Onlara layık oldukları en güzel hizmeti sunacağız. Bu bir vaat değil, Ak Belediyeciliğin ülkenin her yanında sergilediği büyük hizmetlerle Adana artık buluşacak, dedi.

Yağcı; “Adana’nın Yüzü Torun’un İcraatlarıyla Gülecek” 

Kahvaltıda hazır bulunan kadın kolları üyelerine hitaben konuşan Ak Parti İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, Ak Parti Hükümetinin başarısında ve Türkiye genelinde yapılan hizmetlerde kadınların çok büyük bir payı olduğunu söylerken, “Sizlerin desteğiyle Adana’nın yüzü, çalışkanlığıyla bilinen adayımız Sayın Abdulllah Torun’un icraatlarıyla, hizmetleriyle gülecek” dedi.

Karaköse; “ Yüreğimizle Çalışıyoruz, Çalışacağız”

Ak Parti İl kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse ise konuşmasında, Ak Parti’nin kuruluşundan itibaren yanlarında görmekten dolayı teşekkür ettiği Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’un, yarışta ipi göğüslemesi için gece gündüz demeden yürekten çalıştıklarını ve sezim sabahına kadar çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Karaköse, “Parti teşkilatlarınca gönülden desteklenen Torun’un, milletvekilliği döneminde olduğu gibi, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde de Adana için çok başarılı hizmetler yapacağına inandıklarını” sözlerine ekledi.

Torun; Adana, Türkiye Gerdanlığının En Değerli ve En Güzel Taşıdır

Düzenlenen etkinlikte, kadın kolları başkan ve üyeleriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Ak Parti il ve ilçe kadın kolları üyelerinin, partinin fedakar ve cefakar birer neferleri olduklarını kaydeden Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun ise Adana’nın gerçek anlamda hizmet alabilmesi için yola çıktıklarını vurguladı.  Türkiye’yi, tüm illeriyle bir gerdanlığa benzeten Abdullah Torun, “Adana ilimiz, sahip olduğu potansiyel ve zenginliklerle, bu gerdanlığın en güzel ve değerli taşıdır. İnşallah, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte, tüm  ilçe belediyelerini “Ak Belediyecilik”  ile tanıştırıp, bu pırlanta kentin üzerindeki pası sileceğiz. Siz değerli kadın kolları üyelerimizin ve halkımızın teveccühü ile birlikte bu kenti hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız. Bu vesile ile böylesine güzel bir toplantıyı düzenlemenizden dolayı sizlere eşim ve şahsım adına çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

YORUM YAP