Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÜCRETSİZ FUTBOL OKULU

Yayınlanma Tarihi :
ÜCRETSİZ FUTBOL OKULU

futbolAdana Büyükşehir Belediyesi Futbol Okulları faaliyetlerine katılacak çocuk ve gençlerden ücret alınmayacağı bir kez daha duyuruldu.

Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Okulları yeni dönem faaliyetlerine başlıyor. Futbol okulu için kayıtlar 20 Haziran 2015 tarihinde başlıyor. Okullar, 29 Haziran 2015’te faaliyete geçecek. Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Okulları Koordinatörü Tekin İncebaldır, fatbol okullarının ücretsiz olduğunu altını çizerek, çocuk ve gençlerin yoğun ilgi göstereceğinden emin olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıl  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatı ile hayata geçirilen ve halktan yoğun talep gören Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Okulları’nın ikincisi için kayıtlar 20 Haziran’da başlıyor. Futbol Okulları Koordinatörü Tekin İncebaldır, faaliyetlerin ücretsiz olduğunu bir kez daha duyurdu ve bu yıl ilçelere de yayılacak olmasının sevincini yaşadıklarını söyledi. Tekin İncebaldır, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye, böylesine önemli bir hizmetin altyapısını oluşturduğu için ne kadar teşekkür edilse az olduğunu belirtti.

FUTBOL OKULLARI ÜCRETSİZ VE İLÇELERDE DE FAALİYET GÖSTERİLECEK

Gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutma, yetenekleri keşfetme, kent sporu ve Türk futboluna katkı koyma amaçlarıyla, Adana futbolunun “Küçük Dev Adamı” Tekin İncebaldır koordinesinde yürütülen Futbol Okulları’nın ikincisi, faaliyet alanını genişleterek bu yıl ilçelere de yayılıyor.

Adana Merkez’de Çukurova, Yüreğir, Seyhan ve Sarıçam’da, ilçelerde ise Kozan, Pozantı, Karaisalı, Ceyhan, Feke ve Yumurtalık’ta, 7-15 yaş arasındaki çocuk ve gençler bu yaz Futbol Okulları’ndan yararlanabilecek.

Sayıları bini aşkın çocuk ve gencin yaz boyunca, işinin ehli antrenörler nezaretinde spor yapacağı Futbol Okulları’nda, ayrıca çocuk ve gençleri, özgüvenlerini artırabilecekleri, arkadaşlık kurabilecekleri bir yaz okulu bekliyor.

KAYITLAR 20 MAYIS, OKUL BAŞLANGICI 29 HAZİRAN

20 Mayıs’ta kayıtları başlayacak olan Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Okulları’nın, başlama tarihi ise 29 Haziran olarak belirlendi.

 

Sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi ve veli izin belgesi ile okula kayıt yaptırılabilecek.

YORUM YAP