DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

TORUN, “7/24 ÇALIŞACAĞIZ”

Yayınlanma Tarihi :
TORUN, “7/24 ÇALIŞACAĞIZ”

torun_abdullahSeçim çalışmalarını kentin dört bir yanında yoğun bir tempoyla sürdüren Ak Parti Adana  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun,  yoğun ilgiyle karşılandığı Doğankent, Şıhmurat, Solaklı, Yunusoğlu, Kışla ve Topalak Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Adana’nın merkez ve ilçelerindeki sorunları çözmeye kararlı olduğunu vurgulayan Abdullah Torun, projelerini anlatırken, “Çevre illerimiz hızla kalkınırken, Adana’mız Büyükşehir Belediyesi ölçeğinde hak ettiği hizmetleri alamadı. Halkımızın yıllardır birikmiş hizmet alacağını ödemek için gece gündüz çalışacağız. Gelişmişlikte koşma sırası artık Adana’da. Bizim amacımız, hizmetlerimizle halkımızın gönlünde yer etmek” dedi. Vatandaşlar ise “Umudumuz Torun” sloganları attı.

Yoğun bir tempoda sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, Aladağ, Kozan, Ceyhan, Yumurtalık, Sarıçam, Yüreğir, Çukurova, Karaisalı ve Seyhan ilçelerini karış karış gezen Ak Parti Adana Büyükşehir belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, çeşitli mahalle ve köylerde sürdürdüğü hakla buluşmalarında, daha yaşanılabilir bir Adana’ya dair mesajlarını sürdürdü.

ARTIK HİZMET ZAMANI

Abdullah Torun, kentin değişik bölgelerinde bir araya geldiği hemşehrilerine, Adana’yı hak ettiği çağdaş konuma ulaştırmadaki kararlılığını ve projelerini anlatırken, “Bizim yönetimimizdeki Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ile tam bir uyum ve koordinasyon içinde haftanın yedi günü  yirmi dört saat çalışacak. Adana’nın geri kalmışlığına son vermek, vatandaşlarımızı özlediği hizmetlerle buluşturmak için bu şart. Adana için artık hizmet zamanı” dedi.

ENERJİMİZ VAR, SEVGİMİZ VAR HALKIMIZ VAR, SEVDAMIZ VAR

Vatandaş buluşmalarında, Milletvekilliği döneminde daima “ulaşılabilir” olduğunu vurgulayan ve kendisine iletilen sorunların takipçisi olduğunu ifade eden Abdullah Torun, Adana’nın tüm mahallelerini karış karış bildiğini, ulaşımdan, alt yapıya kadar bir çok alanda Adana’nın tüm sorunlarının çözümü için gerekli tüm projeleri hazırladığını söyledi. Torun, ”Aklımızda halkımız, yüreğimizde Adana sevgimiz, enerjimiz ve bu kente hizmet sevdamız var” diye konuştu. Torun’un konuşmalarını sık sık alkışlayan vatandaşların, vatandaşların “Umudumuz Torun”, “Halkın Torun’u, Çözecek Her Sorunu” sloganları karşısında duygulanan Abdullah Torun, “Umutlarımızı, daha modern, daha mutlu bir Adana’ya dair hayallerimizi hep birlikte, sizlerle el ele vererek gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

ADANA’YI ÖZLEDİĞİ HİZMETLE BULUŞTURACAĞIZ

Yeni yerel yönetimler yasası ile Büyükşehir belediyelerinin yetki ve sorumluluk alanlarının arttığına dikkat çeken Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, ”Bu nedenle, Büyükşehir Belediyesi’nde göreve gelecek kadroların yüreği, Adana’ya hizmet aşkıyla dolu olmalı. Allah’ımıza şükür bu hizmet aşkı, yüreğimizde mevcut. Adana’nızın, kendini değil, kentini düşünen belediye başkanına ihtiyacı var. Hizmetlerimizle, halkımızın hayır dualarını almak için çıktığımız bu yolda, kendimize güveniyoruz. Halkımızın da bizlere güvenmesini istiyoruz. Göreve geldiğimizde, hiçbir ilçemiz, hiçbir mahallemiz hizmetten mahrum kalmayacak. Adana’yı tüm mahalleleri ve ilçeleriyle birlikte çağdaş belediyecilik hizmetleriyle donatacağız” dedi.

YORUM YAP