Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.064,410.266

TARAFTARIN ATEŞİNİ İTFAİYE SÖNDÜRDÜ

Yayınlanma Tarihi :
TARAFTARIN ATEŞİNİ İTFAİYE SÖNDÜRDÜ

itfaiye2PTT 1. Lig’de yer alan Adana Demirspor, yeni sezonun açılışını gerçekleştirdi ve ilk kez bir müsabakada taraftarının karşısına çıktı. Mavi Şimşekler, 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda Kayserispor’u konuk etti, ancak müsabakada futboldan çok tribünlerdeki ilginç olaylar öne çıktı. Taraftarlar, ‘Yangın var’ diye tezahüratlar yapıp, ‘Sula bizi itfaiye’ diye çağrısında bulununca itfaiye de buna kayıtsız kalmadı ve maç oynanırken tribünleri suladı.

SONER KAN

itfaiye1ADANA – PTT 1. Lig’de yeni sezon açılışını gerçekleştiren Adana Demirspor, Kayserispor’u konuk etti. 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda ilk kez taraftarının karşısına çıkan Mavi Şimşekler’in oynadığı futboldan çok tribünlerdeki ilginç olaylar öne çıktı. Hissedilen hava sıcaklığının 40 dereceyi aştığı kentte taraftarlar, ‘Yangın var’ diye tempo tutup, ‘Sula bizi itfaiye’ diye tezahürat yaptı, itfaiye de buna karşılıksız kalmayıp, müsabaka oynanırken tribünleri hortumla suya tuttu, ortaya da renkli görüntüler çıktı.

40 DERECE SICAKTA MAÇ

Adana Demirspor, yenilenmiş kadrosu ile ilk kez 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda taraftarının huzuruna çıktı. Galatasaray ile Bursaspor arasındaki ‘Süper Kupa Finali’ne rağmen, tribünler doldu. Mavi Şimşekler de futbolcular taraftarlara tanıtıldı, sonrasında da sezon açılışı kapsamında Kayserispor ile bir hazırlık maçı yapıldı. Termometrelerin 30 dereceyi gösterip, nemle birlikte hissedilen sıcaklığın ise, 40 dereceyi aştığı maçta tribünlerdeki taraftarlar zor anlar yaşadı.

SULA BİZİ İTFAİYE

Maç devam ederken, olası bir yangına karşı saha kenarında yer alan Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na ait itfaiye aracında görev yapan itfaiye erleri, hiç beklemedikleri bir çağrıyla karşılaştı. Taraftarlar, ‘Yangın var’ diye tempo tutup, ‘Sula bizi itfaiye’ diye tezahüratlarda bulundu, bu çağrıya itfaiye erleri de karşılıksız kalmadı. Ekipler, itfaiye aracıyla birlikte ilk önce Maraton tribününü, ardından da kapalı tribüne hortumlarla su tuttu, taraftarları serinletmeye çalıştı. O anlarda objektiflere de renkli görüntüler yansıdı.

YORUM YAP