Gündem Adana

“STADIN ADI FATİH TERİM OLSUN”

“STADIN ADI FATİH TERİM OLSUN”
20 Kasım 2013 - 22:14

ramazan_akyurekAdana’da Sarıçam İlçesi’nde yapımına başlanan Koza Arena stadının Fatih Terim Stadı olmasını isteyen İstanbul’daki Adanalılar Derneği Başkanı Haluk Ekinci’ye ilk siyasi destek Milliyetçi Hareket Partisi Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Akyürek’ten geldi.

Fatih Terim adının sadece Adanalılar için değil tüm ülke için büyük bir önem arz etiğini vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Akyürek, “ Fatih Terim Türk futbol tarihindeki tüm zamanların en büyük futbol adamıdır. Türk gençleri Fatih Terimin sportif başarısı ve örnek kişiliği ile gurur duymaktadır. Yaşantısı baştan sona başarılarla dopdolu olan Fatih Terim Türk futbolunun dahisidir.

Memleketine sevdalı olduğunu her fırsatta belli eden Fatih Terim adı sonsuza kadar yaşatılmalıdır. Adana’da Sarıçam’da yapımına başlanılan stadyuma en ideal isim Fatih Terim ismidir.  Adanalı gençler için her zaman başarıyı cazip kılmış olan Fatih Terim,  özel ve güzel bir örnektir. Sarıçam’da yapımına başlanılan stadyuma Fatih Terim isminin verilmesini sonuna kadar destekliyorum.” Açıklamalarını yaptı.