Ankara Escortları

DOLAR32,2035% 0.06
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9918% 0.13
FRANG35,4314% 0.23
ALTIN2.503,31% -0,28
BITCOIN71.263,646.316

SÖZLÜ, TRAKTÖRCÜLER SİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi :
SÖZLÜ, TRAKTÖRCÜLER SİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

traktorculerMHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Çukurova Traktörcüler Sitesi’ni ziyaret etti.

Başkan Sözlü, Çukurova Traktörcüler Sitesi’nde Adana’nın önde gelen Çiftçilerinden Abdullah İrday ve iş yeri sahipleriyle görüşerek Adana hakkında ki düşüncelerini ve projelerini aktardı.

Başkan Sözlü, kendisinin de bir çiftçi çocuğu olduğunu belirterek, “Cumhuriyetin erdemlerinin çok iyi anlaşılması gerekir. Dün traktörün üstünde tarla ekip biçen ben, Cumhuriyet sayesinde 3 dönemdir Ceyhan Belediye Başkanlığı yapmaktayım ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak hemşehrilerimin karşısındayım. Bu Cumhuriyetimizin en büyük nimetlerindendir.” dedi.

Başkan Sözlü, Adana’nın Yazar Orhan Kemal’in deyimi ile Bereketli topraklar üzerine kurulduğuna dikkat çekerek, “Adana bereketli topraklarıyla geçmişten günümüze sürekli üretiyor. Daha düne kadar Türkiye’nin dördüncü büyük kendi Adana, bu gün işsizlikte Şırnak ile, borç batağında ise Diyarbakır ile birinciliği elinde bulunduruyor. Burada bir yanlışlık var. Üreten biziz, peki niye biz üretiyoruz da ürettiğimizi işleyemiyoruz? Elimizde unumuz var, şekerimiz var niye helva yapamıyoruz? Bunun iyi anlaşılması lazım. Adana’nın mutlaka ürettiğini işlemesi ve buna göre de ticaret hacmini artırması lazım. Bunların önünü açmak için üreticimize de, esnafımıza da, sanayicimize de hulasa yatırım yapmak isteyen her kese kapımız sonuna kadar açık olacaktır. Yatırımcılıların kazandığı parada gözümüz olmayacak. İstihdam sağlamak için Belediye olarak elimizden ne geliyorsa yapamaya hazır olacağız.” şeklinde konuştu.

Çukurova Traktörcüler sitesindeki galericiler ise kendilerini ziyarete gelen Başkan Sözlü’ye teşekkür ederek, “ Adana Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Ceyhan Belediye Başkanımıza çıkmış olduğu yolda başarılar dileriz” dedi.

 

 

 

YORUM YAP