Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ŞİRİN, BOŞ DURMUYOR

Yayınlanma Tarihi :
ŞİRİN, BOŞ DURMUYOR

bayramsirinCHP Adana Milletvekili a. Adayı Bayram Şirin hız kesmeden ilçe gezilerine devam ediyor. İmamoğlu İlçe Başkanı Kasım Karaköse yöneticiler ve kalabalık partili üyeler ile karşılanan Şirin İlçe binasında hoş sohbet etti. Başkan Karaköse Türkiye’nin içerisinde bulunduğu içler acısı durumdan gençler çok sıkıntılı. Ekmek yok, kendileri saraylarda oturur, vatandaşı karanlıklarda kaybolur dedi.

Siyasette gençlerin önünün açılmasının önemli olduğununda altını çizenİmamoğlu İlçe Başkanı Kasım Karakösegenç nesiller siyasette yeni soluk demektir dedi. Kozan İlçe Başkanı Yusuf Karavelioğlu uçurumun eşiğindeyiz. Emanet verilen oyları geri isteyin. Namusu olan borcunu öder, AKP yi yıkacak tek güç CHP dir dedi.

Adana Milletvekili a. Adayı Bayram Şirin ise her iki İlçe Başkanına samimi karşılama için teşekkür ederken ülkemizin geleceği, çiftçimizin sıkıntısı, çocuklarımızın geleceği için sahada daha çok çalışıp partimizi tüzüğümüzü anlatmak boynumuzun borcu şeklinde konuştu.

İşadamı Bayram Şirin işsizlik yüzünden aileler birliklerini bozuyor. Geçim sıkıntısında yüzlerce insanımız bunalım geçiriyor ya katil ya canından oluyor.

Bunlara dur demek için buradayız çarede biziz, kurtuluş da biziz biz CHP siyiz şeklinde konuştu.8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlamalarına İmamoğlu ve Kozan’da devam eden CHP Adana Milletvekili a. Adayı Bayram Şirin ‘Kadınlar ana, kadınlar bacı, kadınlarımız eş kadınlarımız olmasa biz zaten olmazdık’ dedi. Şirin’in bu sözleri kadınlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

 

 

YORUM YAP