Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.161,630.361

“SAVUNACAĞIZ”

Yayınlanma Tarihi :
“SAVUNACAĞIZ”

ayhan barutCHP Çukurova Belediyesi Başkan Aday Adayı Ayhan Barut, Türkiye Cumhuriyeti’nin 90. kuruluş yıldönümünde, cumhuriyet kazanımlarını korumak ve geliştirmek için sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi. Yurttaşların Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Ayhan Barut, “Türkiye’nin bayramları aydınlık yarınlarda daha istekli ve coşkulu şekilde kutlanacaktır” dedi.

Söz Verdi 

Cumhuriyet Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutlayan CHP Çukurova Belediyesi Başkan Aday Adayı Ayhan Barut, “Başta Atatürk ve arkadaşları olmak üzere cumhuriyeti ilan edenleri, bugünlere taşıyanları ve geleceğe taşıyacak olanları saygıyla anıyor ve sevgiler sunuyorum. Cumhuriyetimizin temel değerlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sonuna kadar sahip çıkacağımızın, CHP’nin çatısı altında Türkiye Cumhuriyeti’ni daha ileriye taşıyacağımızın sözünü veriyorum” diye konuştu.

Cumhuriyetin sahipsiz olmadığına vurgu yapan CHP Çukurova Belediyesi Başkan Aday Adayı Ayhan Barut, mesajında şunları söyledi:
“Cumhuriyet gericiliğe, bağnazlığa, tutuculuğa karşı aydınlık, çağdaşlık, ümmetten millete geçiş anlamına gelmektedir. Ne yazık ki günümüzde cumhuriyeti içine sindiremeyenler gecelerini gündüzlerine katarak cumhuriyetin kazanımlarını ortadan kaldırmaya, yasaklarla cumhuriyet kutlamalarını engellemeye çalışıyorlar. Bu konuda sinsi sinsi girişimlerini sürdürüyorlar. Topraklarımızın işgal edildiği şartlarda bile mitingleri, yürüyüşleri engelleyemeyenler gibi bugün de cumhuriyet ve kazanımlarına el uzatanlar, cumhuriyet coşkusuna engel olamayacaklardır. CHP olarak halkla birlikte cumhuriyeti, bütün kazanımları ve değerleriyle koruyacağız, savunacağız, yaşatacağız. Bundan kimsenin endişesi olmasın.”

 

YORUM YAP