DOLAR23,4980% 1.67
EURO25,3488% 1.04
STERLIN29,5684% 1.04
FRANG26,0828% 1.36
ALTIN1.481,96% 1,42
BITCOIN626.4110.806

“MÜCEDELEMİZ SÜRECEK”

Yayınlanma Tarihi :
“MÜCEDELEMİZ SÜRECEK”

ayhanCHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Ziraat Mühendisi Ayhan Barut, ekip arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı, Ziraat Mühendisi Ayhan Barut, 6 ay önce çıktığı yolda kendisine destek veren ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Tarihi Tepebağ Restaurant’taki yemekte duygularını paylaşan Ayhan Barut, küsmeden, darılmadan CHP’yi yerelde ve sonrasında yapılacak genel seçimlerde iktidara taşıyacaklarını söyledi.

Haziran ayından bu yana kendisini yalnız bırakmayan tüm partili arkadaşlarına içtenlikle teşekkür eden Ayhan Barut, “Umut ediyorum ki; önümüzdeki süreçte daha başarılı işlere imza atarız. Partimiz için daha sık bir araya gelmemiz gerekiyor. Sizlerle birlikte 6 aylık süreçte önemli işler yaptık. Vatandaşlarımızın çoğunluğunu ziyaret etmeye çalıştık. CHP’nin Çukurova’da oy oranını artırabilmesi için elimizden geleni yaptık. Partimiz adına siyasete devam edeceğiz. Aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Siyasi mücadelemiz, toplum için, ailemiz için, çevremiz için sürecek. Hayatımın hiçbir döneminde kişisel çıkar uğruna siyaset yapmadım. Bundan sonra da asla ve asla kişisel çıkar düşünmeyeceğim” dedi.

CHP’nin başarısı için üzerine düşen görevi yerine getireceğini vurgulayan Barut, “Partimizin Adana’da tüm belediyeleri kazanmasını yürekten diliyorum. Küsmek, darılmak, gücenmek yok, çünkü halk için CHP var” diye konuştu.

YORUM YAP