Gündem Adana

MHP’NİN ÇUKUROVA ADAYI ALİ UĞUR AKBAŞ

MHP’NİN ÇUKUROVA ADAYI ALİ UĞUR AKBAŞ
01 Kasım 2013 - 11:01

ali_ugur_akbasMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı işadamı Ali Uğur Akbaş oldu. Gundemadana.com’un günler öncesinden Ali Uğur Akbaş’a dikkat çektiği haberinin ardından Akbaş, kendi facebook adresinden adaylığının netleştiğini duyurdu.  Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nın Hüseyin Sözlü  olarak açıklanmasının ardından gözler merkez ilçelere çevrilmişti.

Tüm partilerin gözbebeği konumundaki Çukurova’da ise aylar önce aday adaylığını geniş katılımlı bir toplantıyla açıklayan işadamı Ali Uğur Akbaş’ın adaylığı netleşti.

Akbaş, facebook hesabından sevenlerine şöyle seslendi:

“Değerli dostlarım kıymetli gönüldaşlarım hafta başında da sizlere belirttiğim gibi bu müjdeli haberi vermeyi Allah bizlere nasip etti.MHP Çukurova Belediye Başkan Adaylığımız kesinleşmiştir. Cuma yine tüm bereketiyle tüm güzelliğiyle hayırlı haberleriyle geldi bu mübarek günde Adaylığımı sizlerle paylaşabilmenin mutluluğu içerisindeyim yolun başında da söylediğim gibi Makam değil Çukurova’ya hizmet etmeye bir adım daha yaklaştık şükürler olsun…”