tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

MHP’DE BİLAL ULUDAĞ SEVİNCİ

MHP’DE BİLAL ULUDAĞ SEVİNCİ
09 Aralık 2013 - 8:56

bilal_uludagMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) ‘nin İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlediği 3. Etap Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısı’nda Sarıçam Belediye başkan Adayı olarak Avukat Bilal Uludağ’ın gösterilmesi bölge halkı tarafından büyük sevinçle karşılandı. Bilal Uludağ’ın adaylığını önce eşi Nejla Uludağ ardından MHP Adana Büyükşehir belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü tebrik etti.

Bilal Uludağ’ın adaylık açıklamasına Adana’dan İstanbul’a giden yaklaşık 300 kişilik grup da   program sonuna kadar adaylarını destekledi.  Kalabalık grup, sık sık “Başkan Uludağ, Sarıçam seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla sevgi gösterilerinde bulundular.

Burada kendisini yalnız bırakmayanlara bir teşekkür konuşması yapan MHP Sarıçam ilçe Belediye Başkan adayı Bilal Uludağ, birlik beraberlik mesajları verdi. Uludağ; “Adana’dan buraya kadar, zahmet edip, bu güzel günümüzde Sarıçam İlçemiz için heyecanımıza, coşkumuza, ortak oldunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Ama en önce teşekkür etmek istediğim kişiler şüphesiz, Partimizden bu bayrak yarışına katılmış olan ve hepsi birbirinden değerli ve nitelikli Aday Adayı arkadaşlarıma olacaktır.  Çünkü; partimizi, üç Hilali, davamızı bu süreçte en iyi şekilde temsil ettiler ve yaklaşık bir yıldır eş, dost ve arkadaşlarıyla gece gündüz mücadele ettiler. Sizlerin huzurunda büyük emekleri geçen tüm aday adayı arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

“Girmedik Ev,  Sıkmadık El Bırakmayacağız”

Asıl mücadelenin şimdi başladığını ifade eden Uludağ konuşmasını şöyle sürdür.

“Genel Başkanımızı ve partilileri mahcup etmemek için el birliğiyle çalışacağız. Seçim süresi boyunca hepimize, hepinize büyük iş düşüyor. Bu gün burada Genel Başkanımızın dediği gibi, olayı sadece yerel bir seçim olarak göremeyeceğiz. Bu seçim Ülkemizin, Milletimizin varlık yokluk seçimidir. Bu şuurla biz üzerimize düşeni eksiksiz yapacağız. Sarıçam ilçesinde girmedik ev, sıkmadık el bırakmayacağız. Herkese davamızı, sevdamızı anlatacağız” dedi.

Partililer Uludağ’ı Omuzlarında Taşıdı

Adaylık açıklaması yapıldıktan sonra gece saat 00.30 da uçakla Adana’ya dönen Bilal Uludağ’ı havaalanına kalabalık partili ve sevenleri, ‘Sarıçam ovası bozkurt yuvası”  slogan ve tekbir sesleriyle karşıladı. Partililer, Uludağ’ı havalın çıkışında omuzlarında taşıdı.

Uludağ; kendisini karşılamaya gelen dava arkadaşlarına teşekkür edip herkesle teker teker kucaklaştı. Daha sonra kalabalık grup uzun bir araç konvoyu eşliğinde Sarıçam ilçesindeki seçim bürosuna gitti. Burada kısa bir konuşma yapan Uludağ, hafta içinde tüm gönül daşlarıyla bir toplantı yaparak seçim stratejisini ve çalışma planını açıklayacağını bildirdi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser