Gündem Adana

KARIŞ KARIŞ GEZİNTİ

KARIŞ KARIŞ GEZİNTİ
28 Mart 2014 - 12:42

zenbilciSarıçam Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Zenbilci, seçime iki gün kala çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Başkan Ahmet Zenbilci, AK Parti kadın ve gençlik kolları başkanlarının da katılımı ile birlikte Şahintepe Mahallesinde ev ziyaretlerini sürdürdü. Başkan Zenbilci, tek tek vatandaşı evinde ziyaret ederek Pazar günü yapılacak seçimde hizmetin devamı için destek ve dua istedi. Tüm mahalleyi karış karış gezen Başkan Zenbilci, daha sonra da Yüreğir Sarıçam Semt Pazarcıları Derneği’ni ziyaret ederek burada pazarcı esnafına konuştu. Pazarcı esnafının dernekleşmesinin çok önemli olduğunu belirten Başkan Zenbilci, “Her vatandaşla tek tek ilgilenmek, sorunları çözmek sıkıntılı bir iş. Ancak şimdi kurumsal bir yapı var karşımızda. Karşımızda bir tek muhatap var. Bu da sorunları ve sıkıntıları çözmede bize yardımcı olacak. Bundan sonra yeni semt pazarları yapımında sizlerle fikir alış verişinde bulunacağız. Ortak çalışma yapacağız. Biz hiçbir vatandaşımızı, dilinden, dininden ve ırkından dolayı ötekileştirmedik. Bizim için ülkemizin birlik ve bütünlüğüne sahip çıkan, ay yıldızlı bayrağımızı benimseyen her yurttaşımız bizim için kıymetlidir. Biz yaratılanı severiz yaratandan ötürü. Çünkü hiç kimse kendi anne ve babasını tercih etme hakkına sahip değil. Bu Allahın takdiridir. ” dedi.

Esnafın, müşteri memnuniyetine önem vermesi gerektiğini belirten Başkan Zenbilci, “Hayat sizin için gece iki de başlıyor. O saatte halden malını getiren sizler müşteri memnuniyetini de ortaya koymalısınız. Vatandaşın kimisi kaliteli mal ister, kimisi de ucuz mal ister. Müşteri ile esnaf birbirine saygı duymalı. Temizliğe riayet etmeliyiz.” şeklinde konuştu.