Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

‘KADINLARLA BAŞARACAĞIZ’

Yayınlanma Tarihi :
‘KADINLARLA BAŞARACAĞIZ’

muratoztanriover
CHP Adana Milletvekili A. Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver, ‘’AKP’den kurtuluş mücadelesini kadınlarla birlikte başlatacağız’’ dedi.

Murat Öztanrıöver, Adana Ev Kadınları Dayanışma ve Kalkındırma Derneği’ni (EVKAD) ziyaret ederek başkan Sema Turan Yapıcı ve kadınlarla bir araya geldi.. Öztanrıöver, burada yaptığı konuşmada, çağdaş Türk kadınının hiç kimseye gerek duymadan her erkeğin yaptığı yapabildiği işi yapabileceğini belirterek, bunun içinde kadınların sadece eşit  haklara ihtiyacı  olduğunu söyledi.

‘’Kadının gülmesini, saçının telini göstermesini farklı yorumlayanların Türkiye’yi yönetiyor olması benim içimi acıtıyor’’ diyen Öztanrıöver, şöyle konuştu:

 ‘’Ülkemizi yönetenlerin kadınlarımıza bakış açısı ortada. Sizlerin evlerde oturmanızı istiyorlar. Oysa sizler Milli Mücadele’yi yapan insanlarsınız. Milli Mücadele’nin kazanılmasında kadınlarımızın yaptığı fedakarlıkları hepimiz biliyoruz. Milli Mücadele kadınlarımızla kazanılmıştır.

Ancak son dönemde ülke olarak İran’dan daha kötü olacağımız bir sisteme doğru gidiyoruz. 7 Haziran’ın son seçim olmaması için AKP’nin iktidardan gitmesi lazım. Çağdaşlık yolunda ya erkeklerle kol kola yürüyeceksiniz ya da  evlerde oturacaksınız. AKP’den kurtuluş mücadelesini kadınlarla birlikte başlatacağız.’’

EVKAD Başkanı Yapıcı da, Öztanrıöver’e 21 Mart’ta yapılacak eğilim yoklamasında başarılar dileyerek, ‘’Murat Öztanrıöver, iyi yerlerde olmasını düşündüğümüz adaylardan biri. Yolu açık olsun, başarılı olacağını da biliyorum’’ dedi.

-ÇYDD’YE ZİYARET-

Öztanrıöver, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Çukurova Şubesi’ni de ziyaret ederek Başkan Sibel Özgümüş ve yönetim kurulu üyeleriyle de sohbet etti. Öztanrıöver, buradaki konuşmasında da  ‘’Çağdaş bir Türkiye’de çağdaş insanlar olarak yaşayabilmek için Cumhuriyetimize ve Atatürk devrimlerimize kadın erkek hep birlikte mücadele ederek sahip çıkmalıyız’’ dedi.

YORUM YAP