Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.13
EURO34,9943% 0.02
STERLIN40,9737% 0.04
FRANG35,3710% 0.16
ALTIN2.507,07% 0,16
BITCOIN70.126,68-1.248

İSTEYİN YAPSIN!

Yayınlanma Tarihi :
İSTEYİN YAPSIN!

sonercetinAmatör spor kulüpleriyle bir araya gelen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, çeşitli taleplerde bulunan başkan ve hocalara “Siz isteyecek, önereceksiniz; biz de imkânlar ölçüsünde gereğini yapacağız” diye seslendi. Çetin, iki spor tesisinden amatör sporcuların yararlanabileceğini açıkladı.

BİRLİKTE YEMEK YEDİ, SOHBET ETTİ

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yanına başkan yardımcılarını da alarak Çukurova’daki amatör spor kulüpleriyle bir yemekte buluştu. Seyhanspor, Kuzey Adana, Torosspor, Kurttepe, Çukurova Gençlik, Çukurova Demirspor, Akdeniz Spor yönetici ve hocalarıyla bir araya gelip sohbet eden Başkan Soner Çetin, belediye olarak ellerinde dört spor tesisi bulunduğunu belirterek “İkisini Çukurova Belediyespor Kulübü’ne tahsis ettik, diğer ikisini de ihaleyle kiralayacağız” dedi.

BİZİM TESİSLER SİZİN DE TESİSİNİZ

Kulüp yönetici ve hocaları Özer Kankılıç, Eyüp İnanır, Taner Kurul, Ercan Kesen ve Tevfik Işık’tan talep ve yakınmaları dinleyen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, şu karşılığı verdi: “En büyük sorununuzun antrenman yapacak saha bulamamanız olduğunu anlıyorum. Sıkıntılarınızın farkındayım; biz iki tesisimizi Çukurova Belediyespor Kulübü’ne tahsis ettik. Bu kanalı kullanarak tesislerimizi sırayla kullanabilirsiniz. Bizim tesisler siz de tesisiniz sayılır.”

BİZE HABER VERMENİZ YETERLİ

Spor ayakkabısı, eşofman yardımı ve ulaşım desteği sağlama gibi konularda da yardımcı olmak için imkânları zorlayacaklarının altını çizen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Bana ya da ilgili birimlerin yöneticilerine haber vermeniz yeterli. Sizin sorununuz bizim sorunumuz sayılır. Gerekeni, imkânlar elverdiği ölçüde yaparız” diye konuştu. Çetin’in bu sözleri üzerine söz alan başkan ve hocalar, gördükleri ilgi ve taleplerinin karşılanacak olması dolayısıyla mutlu olduklarını söylediler.

YORUM YAP