DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“HİZMET İÇİN GELİYORUM”

Yayınlanma Tarihi :
“HİZMET İÇİN GELİYORUM”

bayramMHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, Yüreğir’in yıllarca hizmet almadığını yapılan işlerin ranta yönelik olduğunu belirterek: “Ben ranta değil, hizmet etmek için geliyorum” dedi. MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram 91,0 radyo ender de Derya ile Taner’in canlı yayın konuğu oldu, BAYRAM vatandaşlardan gelen soruları dobra dobra yanıtladı ve Yüreğir için hazırladığı projelerini canlı yayında paylaştı.

YÜREĞİR HEP ADANA’NIN ARKA BAHÇESİ OLARAK GÖRÜLMÜŞ

Yüreğir Adana’nın arka bahçesi olarak görülmüş ve yıllarca Yüreğir’e hizmet edilmemiştir diyen Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir İlçe Belediye Başkan Adayı Yücel BAYRAM, hizmetten yoksun kalan Yüreğir’e hizmet etmek için aday oldum. Yüreğir’i çağdaş yaşanabilir bir ilçe yapmak için projelerhazırladım 30Mart’tan sonra yönetime geldiğimde bu projelerimi uzman kadrolarımla tek tek uygulamaya koyacağım dedi.

” Seyhan nehrinin bir Yüreğir tarafına bakın, birde Seyhan tarafına bakın bir taraf Suriye’yiandırırken karşı taraf Amerika gibi işte bu farklılığı ortadan kaldırmak, Yüreğirli vatandaşlarımın da daha iyi şartlarda yaşaması için projeler hazırladım. Ben Yüreğir’de yapacağım kentsel dönüşümleri asla TOKİ ile yapmayacağım, Yüreğir’de yatırımcının önünü açacağım, kentsel dönüşümde müteahhitle mülk sahibini yan yana getirip el sıkıştırarak kentsel dönüşüm uygulaması yapacağım, ranta yönelik değil hizmete yönelik olacak bu çalışmalarım.” Dedi.

Dinleyicilerden gelen soruları dobra dobra yanıtlayan Yücel BAYRAM:” Belediyeyi Ahbap çavuş ilişkisiyle değil, uzman kadrolarlayöneteceğim. Kimsenin hakkını yemeyeceğim, yedirmeyeceğim. Ulaşılmaz başkan değil aranızdaki başkan olacağım, kimse gelip belediyenin kapısında beklemeyecek çünkü ben her hafta bir mahallede olup sorunları yerinde çözeceğim”,diye projelerinden bir kaçını açıkladı.

YÜREĞİRDE YENİ İMAR ALANLARI AÇMAYACAĞIZ

Göreve geldiğimizde ilk işimizin; Yüreğir’in mastır planını çıkarmak olduğunu söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir İlçe Belediye Başkan Adayı Yücel BAYRAM“Yüreğir’de yeni imar alanları açmayacağız Büyükşehirde Hüseyin SÖZLÜ ileberaber Yüreğir 105 mahalle ise biz yönetime geldiğimiz bu 106 mahalle olmayacak kentsel dönüşümle Yüreğir’i makûs kaderinden kurtarıp Adana’nın incisi yapacağız” diye sözlerine ekledi.

YORUM YAP