Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.896,770.947

GÜNDOĞDU ARA VERMİYOR

Yayınlanma Tarihi :
GÜNDOĞDU ARA VERMİYOR

gundogduAdana Gündoğdu Koleji (AGK) basketbolcuları yeni sezon çalışmalarını Adana’nın sarı sıcağına rağmen ara vermeden sıkı bir şekilde devam ettiriyorlar.

Okulun dünya standartlarında ki modern spor salonunda antrene olan sporcular hergün yapılan antrenmanlarla okul ve kulüp maçlarına hazırlanıyorlar.

Kız ve Erkek takımlarıyla okul maçlarında iddialı olan AGK Basketbolcuları ayrıca Gündoğdu Red Dolphins ile de kulüp müsabakalarında şampiyonluğu istiyorlar. Red Dolphins kulübü kurulalı iki yıl olmasına rağmen altyapılarda aldığı başarılar ve yetiştirdiği oyuncularla dikkat çekmeye başladı.

AGK’da kız takımları Emrah Kayataş, Halil İbrahim Süyük, erkek takımları ise Fırat bozkurt, Gökhan Yögen ve Gamze Kılınç gibi lig tecrübesi olan antrenörlerle çalışmalarını sürdürüyorlar. Kulüp başkanı Ayhan Arısoy “Disiplinli ve programlı çalışmalarımız neticesinde birçok altyapı oyuncularımıza deplasman lig takımlarından teklifler geliyor. Küçük kız takımında yer alan Sevgi Tonguc, Aleyna Akaydın’a Fenerbahçe, minik takımda mücadele eden 2004 doğumlu oyunculardan Tan Yıldızoğlu ve Teoman Efe Gençoğluna Efes Pilsen, Atakan Karayayla’lı ve Ata Selamoğlu’na Banvit ve Tofaş transfer teklifi yaptı. Tan ve Teoman Efe’nin İstanbul’da hocalar gözetiminde Efes Pilsen’in antrenmanına alınmaları Gündoğdu okulları basketbol branşının doğru yolda olduğunun ispatıdır. Kulübümüzünkapısı tüm yetenekli gençlere sonuna kadar açıktır” dedi.

Arısoy, 3 Ekim’de start alacak İbrahim Kutluay basketbol kursuna tüm Adanalı 2001-2009 yaş aralığı kız erkek öğrencilere açık olduğunu kayıtların başladığını da sözlerine ekledi.

YORUM YAP