Ankara Escortları

DOLAR32,2199% 0.12
EURO35,0222% 0.08
STERLIN40,9905% 0.14
FRANG35,4031% 0.16
ALTIN2.504,28% -0,25
BITCOIN70.953,906.06

GENÇLER CHP’YE AKIYOR

Yayınlanma Tarihi :
GENÇLER CHP’YE AKIYOR

gencler_chp_ye_katildiCumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçe ‘ye yaklaşık 200 genç üye oldu.

Murat Denizli’nin organizasyonu ile Yeni güneş doğuyor, yeni bir gençlik geliyor sloganıyla CHP’ye katılan gençler yerel seçimde Seyhan Belediyesine CHP bayrağı dikeceğiz ‘dediler.

CHP’ye katılmak için gelen gençlere konuşma yapan CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş’’Amacınız sadece üye olarak kalmak olmamalıdır, amacınız partimizi yerelde ve genelde iktidara taşımak, Belediye Başkanı, Milletvekili olmak olmalıdır’’dedi

Gençlerin partiye üye olmasını çok önemsediğini belirten Karakuş “CHP’ye üye olmak için gelen arkadaşlara kapımızı ve gönlümüzü açıyoruz. Bugün Türkiye’nin CHP’ye gerçekten daha çok ihtiyacı var, çağdaş demokratik ve laik Cumhuriyet’e daha fazla ihtiyacımız var. Seyhan’da gençlerimizin partimize katılması bizi memnun ediyor, mutlu ediyor. Bugün sizlerin CHP’ye üye olması bize güç ve moral verdi. Sizlerin Gençlik Kolu Başkanımız Emir Altınbağ ve yönetimi eşliğinde mahallerde gençleri örgütleyip partimizin oylarını en üst seviyeye çıkaracağınızdan hiç şüphem yoktur’’dedi

CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş’un konuşmasından sonra söz alan Murat Denizli’’Seyhan’da yeni bir güneş doğuyor, yeni bir gençlik geliyor sloganıyla bu önemli üye olma ve rozet takma töreni için bir araya geldik. Bizi bağrına basan başta İlçe Başkanımız Sayın Reşit Karakuş’a ve örgütümüze teşekkür ediyorum’’dedi.

Amaçlarının Adana ve Seyhan’da CHP’yi önce yerel seçimde sonra genel seçimde iktidara taşımak olduğunu belirten Denizli’’Birlik ve beraberlik içerisinde, Din, Dil Irk ve Mezhep ayrımı yapmaksızın bir bütün olarak gençliğimize sahip çıkılan yer olarak gördüğümüz Cumhuriyet Halk Partisi Gençliğine büyük bir coşku içerisinde, projelerimizle katılıyoruz’’dedi.

CHP Seyhan Gençlik Kolu Başkanı Emir Altınbağ ise katılım yapan gençlere seslenerek’’Bu gün burada olmanızdan CHP’ye ve gençliğimize güç vermenizden dolayı oldukça mutlu ve onurluyum. Ülke ve Cumhuriyet sevdalısı gençlere bugün hem ülkemizin hem de Adana’mızın ihtiyacı var. Çünkü Cumhuriyetimize ve değerlerimize saldırılar AKP iktidarıyla birlikte tüm hızıyla devam ediyor. Bu nedenle Yüce Atatürk’ünde emanet ettiği gibi Cumhuriyetimize hep birlikte sahip çıkmak temel görevimizdir. Sizlerin katılımı bu nedenle bizim için çok önemli, bu onurlu görev için CHP Seyhan gençliğine katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum”  dedi.

Konuşmalardan sonra Rozet takma törenine geçildi..CHP Seyhan Belediye Başka Aday adayları Yalçın Akyol ve Aytekin Denizli’nin de hazır bulunduğu katılım ve rozet takma töreninde, CHP Seyhan İlçe ‘ye katılan gençlere rozetlerini Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş,İlçe Sekreteri Ayet Aydın,İlçe Başkan Yardımcıları Semih Sabahşen,Sevinç Çetin,Seyhan ,Gençlik Kolu Başkanı Emir Altınbağ ,Seyhan Kadın Kolu Başkanı Nevin Biçer,Yüreğir Gençlik Kolu Başkanı Murat Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri taktı.

YORUM YAP