Gündem Adana

ERZURUMLULAR KİME DESTEK VERDİ?

ERZURUMLULAR KİME DESTEK VERDİ?
15 Mart 2014 - 10:27

cuneytAK Parti Çukurova Belediye Başkan Dr. Cüneyt Karaarslan, Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek, destek istedi.

Adana’da yaşayan Erzurumluları bir araya getirmek, birlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla  kurulan Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kurucu Başkanı İhsan Ekici ve dernek üyeleri  Karaarslan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, başarı dileklerinde bulundu.

Adana’da yaşayan Erzurumlu vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Dr. Cüneyt Karaarslan, “Gönüllerin sığdığı her yere sığarız” diyerek dernek üyelerine tek tek projelerini anlatıp, onlardan gelen soruları cevaplandırdı.

“Hiçbir zaman siyaset yapmadık”

Hekimlik ve belediyecilikte aynı amaç için hizmet edildiğini belirten Dr. Cüneyt Karaarslan, “İkisi de insana hizmet için vardır. Hekimler hastasına, ‘şikayetiniz nedir’ diye sorar ve sorunu çözmeye çalışır. Belediyecilik de böyledir. Halkın şikayetine, derdine çözüm bulursunuz. Hasta ile birebir ilgilenerek başarılı olan bir hekim, belediyecilikte de aynı başarıyı kesin yakalar” diye konuştu.

“Alnımızın akı ile kazanacağız”

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin önemini vurgulayan  Karaarslan, “Ben hekimliğimin yanında yıllardır AK Parti’de siyaset yapıyor ve memleketime hizmet ediyorum. Din, dil, ırk, mezhep ayırt etmeksizin İhtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza öncelikle engelli ve yaşlı vatandaşlarımız başta olmak üzere desteğe ihtiyaç duyan herkese yönelik sosyal yardımları her zaman sürdürdük ve bundan böyle de devam edecek.   İnşallah sizlerin sayesinde hem oy vermenizle hem oy verdirmeniz  sayesinde 30 Mart günü alnımızın akı ile kazanacağız” ifadelerini kullandı.

“Hayır dualarını aldık”

Karaarslan, “Yurdumun her bir köşesinden yeni umutlarla Adana’ya, özellikle Çukurova’ya göç ederek buranın dinamiklerine, statiklerine ve ekonomisine destekte bulunan Çukurovalı hemşerimizi de unutmadık. Burada geldiği yörenin özelliklerini koruyan Erzurumlu birçok vatandaşımızla derneklerinde bir araya gelerek hem hayır dualarını hem de başarı dileklerini aldık” dedi.