DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.124,530.626

“ENGELSİZ BİR ÇUKUROVA OLACAK”

Yayınlanma Tarihi :
“ENGELSİZ BİR ÇUKUROVA OLACAK”

ali_ugur_akbasMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova ilçe Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, Genç Engelliler Gençlik ve Spor Kulübünü ziyareti sırasında, Çukurova’da yaşayan engelli vatandaşlar için de projeleri olduğunu söyledi.  Ali Uğur Akbaş, amaçlarının Çukurova’da yaşayan engelli vatandaşlara daha rahat bir yaşam ortamı sağlamak olacağını dile getirdi.

Turgut Özal Bulvarı Güzelyalı Mahallesi’nde park içinde bulunan Genç Engelliler Gençlik ve Spor Kulübünü ziyaret eden MHP Adayı Ali Uğur Akbaş,  Kulüp Başkanı Celal Karadoğan ile görüşüp sorunlarını dinledi. Akbaş, göreve geldiklerinde ilk iş olarak engelli vatandaşlara her konuda kolaylık sağlayacaklarını belirtti.

Rehabilitasyon Merkezi

Akbaş, “Engelsiz bir Çukurova için çaba harcayacağız. Bu konuda projelerimiz var. Sizlerin Çukurova’da her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir Çukurova için çalışacağım. Bu konuda söz veriyorum. Tüm olanaklarımızı seferber edeceğiz.  Yapacağımız çalışmalarla sizlerin de sosyal hayata en üst düzeyde katılımınızı sağlayacağız. Böylece engelli olan ve evlerinde adeta hapis hayatı yaşayan çocuklarımızı da bu duygularından kurtaracağız. Her birimizin bir engelli adayı olduğunu unutmayan anlayışla engelli kardeşlerimiz ve ailelerine elimizi uzatacak, onlar için modern bir Rehabilitasyon Merkezi’ni hizmetlerine sunacağız” dedi.

Genç Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Celal Karadoğan, nezaket ziyaretlerinden dolayı Ali Uğur Akbaş’a teşekkür ederek, projelerinin hayata geçirilmesi konusunda takipçisi olacaklarını kaydetti. Karadoğan, “Bizim sorunlarımız genel olarak belli. Sizden özel isteğimiz, bize seçildiğiniz takdirde bir sosyal tesis olanağı sağlamanız olacaktır” diye konuştu.

 

 

YORUM YAP