Ankara Escortları

DOLAR32,2101% 0.13
EURO35,0280% 0.07
STERLIN40,9910% 0.09
FRANG35,3724% 0.18
ALTIN2.509,76% 0,27
BITCOIN70.270,02-0.984

DAYANIŞMA VE GÜÇBİRLİĞİ

Yayınlanma Tarihi :
DAYANIŞMA VE GÜÇBİRLİĞİ

yunus_guzel_dayanisma_toplantisiYunus Güzel’in Cumartesi günü Öğretmen Evinde gerçekleştirdiği “Dayanışma ve Güç Birliği” toplantısı bir şenlik havasında geçti, Çukurovalılar toplantıya büyük ilgi gösterdiği toplantıda 500 kişilik salonun tamamının dolduğu gözlendi.

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Yunus Güzel’ toplantıda “Öncelikle, demokrasiye ve Cumhuriyete sahip çıktığınız için, bu mücadelede aynı yolu birlikte yürüdüğümüz için, bana verdiğiniz yoldaşlık için, adını koyamadığım bu güzel desteğiniz için, size sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Projelerinin ana başlıklarını anlatan Yunus Güzel’in Projelerinin anabaşlıkları şöyle;

Çukurova’yı yepyeni projelerimizle ülkemizin ve dünyanın örnek kenti yapacağız. Çukurova’yı markalaştıracağız.

Çukurova’da yaşayan her bireyin sosyal, kültürel, etik ve ruhsal gelişimine ve kişisel refahına yönelik kentsel koşulların oluşturulmasına yönelik politikalar geliştireceğiz, projeler hazırlayacağız ve uygulayacağız.

Çevre ve doğaya karşı duyarlı olacağız, ekonomik kalkınmaya yönelik yatırımlar ile çevre ve doğanın korunması ilkeleri arasında uzlaştırıcı bir denge sağlayacağız.

Nitelikli, çağdaş mimarinin uygulamasıyla, uyumlu kent meydanları, yeşil alanlar, spor ve dinlence alanları gibi güzel mekanların oluşturulmasına yönelik projeler hazırlayacağız ve uygulayacağız.

Konut hakkı, öncelikli haklardandır. İnsanların barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere, nitelikli, sağlıklı, çağdaş mimarisi ile çevreye ve kent dokusuna uyumlu, satın alınabilir konutlar üreteceğiz.

Şeffaflık en önemli ilkemizdir. Belediye ile ilgili her türlü çalışmalarımız, internet aracılığı ile sürekli kamuoyunun denetiminde olacaktır.

Şenlik havasında geçen toplantıya yerel sanatçıların mini konseri ile başlanıldı, Yunus Güzelin konuşması ardından,  Adana’da örneği görülmemiş bir sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi, Yunus Güzel için teknolojinin son imkanları ile hazırlanmış video filmlerinde aday adaylığı sürecinde yapılan ziyaretlerin fotoğrafları gösterildi ve vaatleri anlatıldı.  Çukurovalıların talep ve isteklerini tek tek dinleyen Yunus Güzel, tüm talepleri tek tek not aldığı görüldü. Toplantı Gurup Yorum Solisti Beril Güzel’in mini konseri ile son buldu.

YORUM YAP