tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

Çukurova Çocuk Şenliği Yapıldı

Çukurova Çocuk Şenliği Yapıldı
17 Aralık 2013 - 21:13

cocuk_senligiMHP Çukurova Belediye Başkan adayı Ali Uğur Akbaş’ın 100.Yıl semt pazarında yaptığı “Çukurova Çocuk Şenliği “  büyük ilgi gördü.

Seçim çalışmalarında “Akbaş Mahallenize geliyor” etkinliğinden sonra  şimdi de “Çukurova Çocuk Şenliği” ile devam eden MHP Çukurova Belediye Başkan adayı Ali Uğur Akbaş  “ Çocuklarımız bizim geleceğimiz, teminatımız olduğu için ilçemizde onlara geçtiğimiz aylarda söz vermiştim.Biz şimdiden sözümüzü tutmaya başladık.Seçimlere kadar  da çocuk şenliklerimiz her hafta farklı bir mahallede yapmaya devam edeceğiz” dedi.Çocukları önemseyen Akbaş; “Çukurova ilçesinde çocuklara hiçbir etkinlik yapılmıyor.Sadece 23 Nisan ulusal egemenlik bayramında hatırlanan çocuklar hiçbir zaman unutulmamalı ve her daim onları geleceğe hazırlamak biz büyüklerin asli görevidir.Çocukların sevinci bizleri nasıl mutlu ediyorsa onlarında mutlu olmaya hakkı vardır.Bu yüzden seçim öncesi ve sonrası başkan seçildiğim taktirde her ay çocuk şenliğinin devam etmesini sağlayacağını” ifade etti.

Çukurova ilçesi 100.Yıl semt pazarında yapılan Çoçuk şenliğinde mahalle sakinlerinin katılımı yüksek oldu.100 yıl mahallesinde oturan çocuklar şenlikte yüzlerini boyatarak farklı bir kimliğe bürünmeleri herkesin dikkatini çekerken, çocuklara dağıtılan elma şekerleri, pamuklu şeker ve patlamış mısırları yiyerek müzik eşliğinde oynadılar. Şarkı ve şiir söyleyen çocuklara süslü balon dağıtıldı. Çukurova Çocuk şenliğinde çeşitli animasyonların yanı sıra en çok alkışı Kukla oyunu aldı.

Çukurova çocuk şenliğine katılan 100.Yıl mahalle sakinleri şenliğe tam not verdiklerini ifade ederek  “Böyle bir etkinliğin ilk defa yapılması bizleri ve çocuklarımızı son derece mutlu etmiştir. Etkinliklerin devam etmesini ve çocuklarımızın böyle bir güzel hafta sonu geçirdiklerinden dolayı MHP Çukurova Belediye Başkan adayı Sayın Ali Uğur Akbaş’a teşekkür ettiklerini” belirttiler. 100.Yıl mahallesindeki “Çukurova Çocuk şenliği”nde Akbaş pamuklu şeker dağıtırken MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü’de eşlik etti.

 

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser