DOLAR22,0078% 1.64
EURO23,7881% 1.74
STERLIN27,6748% 1.27
FRANG24,2395% 1.62
ALTIN1.384,14% 1,68
BITCOIN27.055,745.246

CHP’Lİ KADINLAR HER YERDE

Yayınlanma Tarihi :
CHP’Lİ KADINLAR HER YERDE

chp_kadinCumhuriyet Halk Partisi Seyhan Kadın Kolları Başkan Nevin Biçer, Karaisalı İlçesinde bir engelli vatandaşa engelli arabası desteği yapıldığını belirterek, “ CHP varsa herkes için var” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Kadın Kolları, engelli vatandaşlardan gelen her türlü isteği yerine getirmeye özen gösteriyor. Seyhan Kadın Kolları Karaisalı İlçesinden gelen engelli arabası konusuna da yardımcı olarak, engelli vatandaşı sevindirdi.

CHP Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkan Nevin Biçer, CHP’lilerin her kesim insanın yanında yer aldığını ifade ederek şunları söyledi.

“ CHP Seyhan İlçe Kadın Kolları olarak Sırf Seyhan İlçemizde değil diğer İlçelerimizden gelen tüm isteklere cevap vermeye özen gösteriyoruz. Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Şenel Çileli, Karaisalı da bir engelli vatandaşın acil olarak engelli arabasına ihtiyaç duyduğunu belirtti. Bizde elimizden gelen çabayı gösterdik. Büyükşehir Belediyesine bu konuda yardımcı olmaları için kendilerinden engelli araba talebini yaptık ve Büyükşehir Belediyesi bize engelli araba konusunda yardımcı oldu. Engelli arabasının teslimi için Kadın Kolları İlçe Sekreteri Necla Yılmaz ve Kadın Kolları üyeleri Canan Doğan, Dilek Özcan, Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Şenel Çileli ile Karaisalı Belediye Başkan Adayı İlhan Şahin bir araya gelerek engelli arabasını Meral Oldaz isimli vatandaşa teslim ettiler. Biz diyoruz ki CHP varsa herkes için var.”

YORUM YAP