DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CHP’Lİ ÇETİN’DEN AK PARTİ VE MHP’YE ZİYARET

Yayınlanma Tarihi :
CHP’Lİ ÇETİN’DEN AK PARTİ VE MHP’YE ZİYARET

siyasette_ozlenen_manzaraIlımlı mesajlarıyla tanınan CHP’li Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin, bir ilke daha imza attı ve hem Ak Partili rakibinin hem de MHP’li adayın seçim bürolarını ziyaret etti. “Farklılıklar bizi zenginleştirir” diyen Çetin MHP’ye CHP bayrağı hediye etti.

Önce Ak Partili Rakibini Ziyaret Etti

Hiç kimse ve adaylarla polemiğe girmemeye özen gösteren CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, Ak Parti’li rakibi Dr. Cüneyt Karaaslan’ın seçim ofisine giderek siyasette farklı bir üslup ortaya koydu. Ak Parti Çukurova yetkilisi Mehmet Gül ve büro görevlisi Erdal Ortatepe tarafından karşılanan CHP’li Soner Çetin,  “Siyasette tartışma da eleştiri de, yarış da düzeyli olmalı. Farklılıklarımız olabilir ama hepimiz insan ortak paydasında aynıyız. Ak Parti de bizim, MHP de bizim, CHP de bizim. Biraz daha ılımlı bir dil kullanmalıyız” dedi.

Sonra MHP’ye Gitti Bayrak Verdi

CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin’in ikinci durağı MHP’nin Sepici’deki seçim ofisiydi. CHP’nin ofisine bitişik MHP’li adayın ofisinde ülkücülerle görüşüp çay içen CHP’li Çetin burada MHP’li görevli Münevver Eyer ve arkadaşları tarafından karşılandı. Çetin, “Ak Parti’li, MHP’li veya herhangi bir partili olan herkesten oy istiyoruz. Herkes bizim kardeşimiz ve yarın farklı bir partiyi tercih edebilir ama hepimizin kökü ve baba ocağı da CHP’dir” dedi. Çetin ziyareti sırasında MHP’li büro yetkilisi Münevver Eyer’e CHP bayrağı hediye etti.

YORUM YAP