DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇELİKCAN TEŞEKKÜR ETTİ

Yayınlanma Tarihi :
ÇELİKCAN TEŞEKKÜR ETTİ

celikcanYüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğirli vatandaşların hizmetten ve istikrardan yana oy kullandıklarını belirterek ‘Vatandaşlarımız bize hizmete devam edin mesajını vermiştir. Bize oy veren ve vermeyen bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.’dedi.

Bundan sonra sorumluluğunun daha da arttığını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ‘ Öncelikli olarak yapılan seçimlerin huzur ve güven içerisinde geçmesi bizleri mutlu etmiştir. Yüreğirli vatandaşlarımız devam eden projelerin bitirilmesi ve yeni projelerimizi hayata geçirmek bizi bir kez daha bu göreve uygun görmüşlerdir. Bu bizim için gurur vericidir. 5 yıl boyunca edindiğim tecrübenin avantajını ak belediyecilik anlayışıyla birleştirerek Yüreğir’e çok daha büyük hizmetler getirmek için elimden gelen bütün çabayı göstereceğimden  hiç kimsenin şüphesi olmasın.’ şeklinde konuştu.

Geride kalan 5 yılda siyasi kimliğini bir kenara bırakarak her bölgeye eşit hizmet götürdüğünü belirten Başkan Çelikcan ‘  Bundan sonra da parti rozetimi bir kenara koyup bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da Yüreğirli vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışacağım. Önümüzdeki 5 yılda Adana’ya hizmet etmek için seçilen tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Bütün temennim Adanalı vatandaşlarımıza birlik beraberlik içersinde hizmet ederiz. Adana yıllardan bu yana süren kısır çekişmelerden hep zarar görmüştür.’ dedi.

YORUM YAP