Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAROPRESS İDDİALI

Yayınlanma Tarihi :
BAROPRESS İDDİALI

baropressAdana Barosu’nda bu yıl 14.’sü düzenlenen ve geleneksel hale getirilen; ‘Avukat Savaş Bedir Halı Saha Futbol Turnuvası’nda ilk tur tamamlandı. Büyük heyecan yaşanan turnuvada; Adana’daki yerel ve ulusal düzeydeki basın kuruluşlarında görev yapan gazetecilerle Adana Barosu Basın Bürosu çalışanlarından oluşan ve ‘BaroPress’ de tur atlayan takımlar arasında yer aldı.

16 TAKIM TUR ATLADI

Adliye koridorlarında her gün onlarca kez karşılaşan insanların birbirleriyle kaynaşmaları noktasında organize edilen turnuvaya toplam 24 takım katıldı. Adana Barosu’na kayıtlı avukat, stajyer avukat, avukat katipleri, adliye çalışanları, polis memurlarıyla birlikte adliye muhabirlerinin de katıldığı turnuvanın ilk etabı, 6’şarlı takımdan oluşan 4 grupta oynandı. Gruplarında ilk 4’e giren toplam 16 takım, adını bir üst tura taşıdı.

İLGİNÇ TAKIM İSİMLERİ

Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin sponsorluğunda turnuvaya katılan adliye muhabirleri ise, haberleri kadar oynadıkları futbolla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kentteki yerel ve ulusal düzeydeki basın kuruluşlarında görevli gazetecilerle, Adana Barosu Basın Bürosu çalışanlarından oluşan ve ‘BaroPress’ adı verilen takım, A Grubu’nda oynadığı 5 maç sonunda bir üst tura yükseldi. Hedefini yüksek tutan ‘BaroPress’in, bir üst turdaki rakibi ise, ‘Vikingler’ oldu. Turkuaz-siyahlılar, rakibini yenip tur atlamak istiyor.

YORUM YAP