Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.09
EURO35,0494% 0.54
STERLIN41,1488% 0.47
FRANG35,2874% 0.44
ALTIN2.452,68% -0,37
BITCOIN69.882,03-0.14

BALIKÇILAR DERTLİ, ÇARE KARALAR’DA…

Yayınlanma Tarihi :
BALIKÇILAR DERTLİ, ÇARE KARALAR’DA…

zeydan_karalar_balikcilar_pazariCumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, Balıkçılar Pazarı ve Kasaplar Çarşısı’nı ziyaret ederek esnafla sohbet etti. Bu alanların Adana’ya yakışmadığını belirten Karalar, “Buraları, daha modern hale getireceğiz” dedi.

KASAPLAR ÇARŞISI’NI SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

Kasaplar Odası Başkanı Saruhan Yağmur ile birlikte Kasaplar Çarşısı’nı ziyaret eden CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar burada esnafla sohbet etti. Esnafın sorunlarını dinleyen Karalar, göreve geldiklerinde Kasaplar Çarşısı’nı daha modern bir hale getireceklerini söyledi. Bu çarşının artık çağın ihtiyaçlarını karşılamadığını belirten Karalar, “Burayı görüyorsunuz, bu çarşı artık Adana’nın ihtiyacını karşılamıyor. Her seçim dönemi belediye başkan adayları buraya gelerek ilk olarak hizmete Kasaplar Çarşısı’ndan başlayacağını söylüyor. Ancak seçimden sonra unutuluyor. Bizler seçim çalışmamıza “Vaat Değil İcraat”  sloganı ile başlamıştık. Göreve geldiğimiz zaman göreceksiniz ki burayı daha işlevsel bir yere taşıyarak modern bir alan kuracağız. İnsan sağlığını etkilemeyen Adanalıların gönül rahatlığı ile alışverişini yapacağı bir çarşı oluşturacağız” dedi.

BALIKÇILAR DERTLİ, ÇARE KARALAR’DA…

CHP Seyhan Belediye Başka Adayı Zeydan Karalar’ın Kasaplar Çarşısı’nın ardından 2. durağı Balıkçılar Pazarı oldu. Karalar burada balıkçı esnafının sorunlarını da dinledi. Balıkçı esnafı; en büyük sorunlarının otopark sıkıntısı olduğunu söylerken, Karalar vatandaş odaklı belediyecilik yapacaklarını ve buradaki sorunları yerinde çözüp buna uygun projeler üreteceklerini söyledi.

Kasaplar Çarşısı gibi Balıkçılar Pazarı’nın da artık ihtiyaçları karşılayamadığını belirten Karalar, balıkçı esnafı ile kasapları aynı çatı altında toplamayı planladıklarını söyledi. Karalar ”Baktığınız zaman Adana Akdeniz Bölgesi’nde yani balık kültürü olması gereken bir yer. Adana’da en taze ve güvenilir balığı ancak buradan alabilirsiniz. Besin açısından da önemli bir yiyecek. Bu anlamda Adanalıların balık almak için tercih ettikleri bu yeri otopark sıkıntısı olmayan daha modern bir alana taşımayı planlıyoruz.

BU SORUN SADECE BALIKÇI ESNAFININ SORUNU DEĞİL

Balıkçılar Pazarı’nın sorunun sadece balıkçı esnafının sorunu olmadığını belirten CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, bu sorunun Adana’nın sorunu olduğunu söyledi. Karalar, iktidara geldiklerinde sorunu çözeceklerini belirtti

YORUM YAP