Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ASENALAR DİPLOMA ALDI

Yayınlanma Tarihi :
ASENALAR DİPLOMA ALDI

asenalarMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Teşkilatı İl Kadın Kolları mensupları Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hakkı Çiftçi tarafından “Yaşam boyu öğrenme programı” kapsamında verilen “Ekonomi ve Siyaset” konulu 66 saatlik eğitimi başarıyla tamamlayarak diploma aldılar.

İZGİOĞLU: DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Diploma töreninde MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Arslan, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Emrahoğlu’nun yanı sıra bazı bürokratlar da hazır bulundu. Başkan İzgioğlu, törende yaptığı konuşmada, gerek siyasette gerekse hayatın diğer alanlarında başarı için eğitimin vazgeçilmez önemine vurgu yaptı. Partisinde kadınlara verdiği önemle, onların çalışmalarına katkılarıyla bilinen İzgioğlu, “Kadın mensuplarımızın her alanda daha çok başarılar elde etmesi için desteğimiz artarak devam edecektir. Bize bu imkanı tanıyan Çukurova Üniversitesi yönetimine, Fakülte yönetimine ve Sayın Hakkı Çiftçi’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

ÇİFTÇİ’DEN BİLİM VE DOĞRULUK VURGUSU

Aynı fakültenin öğretim üyelerinden Prof. Dr Mummer Tekelioğlu da “Karanlıkları aydınlatmak için tek yol eğitimdir. İnanılan doğrular için yılmadan çalışmak lazımdır” mesajı verirken Doç. Dr. Hakkı Çiftçi ise, “Bugün diplomalarını alan hanımefendiler ucuz siyaset yaparak, yalan söyleyerek halkı yanlış yöne sevk etmek için değil, mensubu oldukları partinin politikalarını anlatırken bilimden, doğrudan yana oldukları için bu eğitimi tercih ettiler. Bu manada, bu eğitimi destekleyen sayın il başkanı Mustafa İzgioğlu’nu, İl Kadın Kolları Başkanı Sayın Ayla Emrahoğlu’nu ve bütün katılımcıları yürekten tebrik ediyorum” ifadesini kullandı.

EMRAHOĞLU: YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİNE DEVAM EDİLECEK

MHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı Ayla Emrahoğlu da, söz konusu eğitimin alınmasına destek veren İl Başkanı İzgioğlu’na, Üniversite, Fakülte yönetimine ve Doç. Dr. Çiftçi’ye teşekkür ederken, tezsiz yüksek lisans eğitimine de devam edecekleri müjdesini paylaştı. Konuşmaların ardından katılımcılara diplomaları verildi. Eğitimi başarıyla bitiren katılımcı kadınlar büyük sevinç yaşadı.

YORUM YAP