Gündem Adana

AKBAŞ KÖYLERİ GEZİYOR

AKBAŞ KÖYLERİ GEZİYOR
07 Mart 2014 - 14:29

akbasMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, Çukurova İlçesi’ne bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Akbaş, “Sorunları biliyorum çözümlerle geliyorum” dedi.

Ali Uğur Akbaş,ilçeyi karış karış gezerek vatandaşlarla sohbet edip, destek istiyor. Karahan, Söğütlü, Gökkuyu- Çetirevli, Bozcalar- Urgankıran ve Fadıl köylerini ziyaret eden Akbaş’a, MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, MHP Çukurova İlçe Başkanı İlhan Pehlivan ve meclis üyeleri eşlik etti.

Akbaş, Adana’da esen MHP rüzgarını anlatarak, “Bize vereceğiniz oylar size hizmet olarak fazlasıyla geri dönecek. Sorunlarınızı çok iyi biliyorum ve sonuna kadar takipçisi olacağım. Her köyde muhtarlar için modern yerler ve köy konakları yapacağız. Bu konaklarda gelen misafirleri rahatlıkla ağırlama imkanı bulacaksınız. Şundan emin olabilirsiniz sorunlarınızın sonuna kadar takipçisi olacağım. Sizlerden tek ricamız var. Bu dönem MHP çatısı altında toplanalım. Bize sandıkta sahip çıkın ve bizi destekleyin.  Bizler hazırladığımız projelerimizle varız” diye konuştu.

‘ADANA’NIN ÖZ EVLATLARI’

Öte yandan MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz ise  Çukurova ve Büyükşehir adaylarına destek istedi. Adayların Adana’nın öz evlatları olduğunu kaydeden Yılmaz, şunları söyledi;

“Hepsi kendi alanlarında başarılı ve Adana’nın öz evlatları. Çukurova’da Ali Uğur Akbaş ve Büyükşehirde de Hüseyin Sözlü’ye destek olun. Ben her ikisine de kefilim ve kefaletleri bana ait. Çukurova adayımızın söyledikleri ve yapacakları projeler gerçekten ilçemizin geleceği ve sizlerin refahı için çok yerinde.  Hükümetin yaptıklarını hepiniz biliyorsunuz. Yolsuzlukları ortada.  Ülkemiz rayından çıkmış durumda. Bunu rayına koyacak tek parti MHP’dir. Bu dönem sandıktan güçlü çıkmamız lazım. Ülkemizin geleceği için önemli.   El ele vererek, ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız.”