Ankara Escortları

DOLAR32,2042% 0.07
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9907% 0.14
FRANG35,4255% 0.22
ALTIN2.504,08% -0,25
BITCOIN70.990,006.088

ABDULLAH TORUN’U YALNIZ BIRAKMADILAR

Yayınlanma Tarihi :
ABDULLAH TORUN’U YALNIZ BIRAKMADILAR

abdullah_torun_ankaraBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ak Parti’den Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Abdullah Torun’u Ankara’da hemşerileri yalnız bırakmadı. Adaylığı Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda ilan edilen Abdullah Torun’u Adanalılar salonda bağrına bastı.

ATO Congresium’da gerçekleşen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Adanalıların çokluğu dikkatlerden kaçmadı. Adana’nın yanı sıra 20 kentin adaylarının da açıklandığı toplantıda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptığı konuşmada bazı uyarılarda da bulunarak şu ifadelere yer verdi; “Bu süreç aynı zamanda bir samimiyet itirafıdır. Beni aday yapmadılar diye kenara çekilen, mesafe koyan partimizi değil önce lütfen kendi kalbini sorgulasın. Bu kardeşlerimizin içinde bir dönem belediye başkanlığı yapan arkadaşlarımız da olacak. Belediye başkanı olurken hiç böyle konuştunuz mu? Peki şimdi belediye başkan adayı olmayınca niye rahatsız oluyorsunuz diye sorulmaz mı?”

60 Otobüs AK Partili

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nin kuruluşunda, Adana’da tabanla kucaklaşmasında önemli bir yeri olan ve aynı zamanda da bir dönem milletvekilliği yapan Abdullah Torun’u partili vatandaşlar yalnız bırakmadılar. 60 otobüsle Adana’dan gece yarısı yola çıkan Adanalılar toplantı salonun gerçekleştiği ATO Congresium’da adeta şölen havası estirdiler. Toplantı salonunda diğer illerden gelen partililerinde olmasının yanı sıra Adanalıların çokluğu ve hemşerileri tarafından Torun’a gösterilen sevgi gözlerden kaçmadı. Toplantı salonundaki tanıtım sonrası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun ile Adana milletvekilleri elele tutuşarak birlik-beraberlik mesajı veren hatıra fotografı çektirdi. Öte yandan toplantıda hazır bulunan Ak Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı ile diğer ilçe başkanlarının aynı karede yer alması salondaki Adanalı partililerin coşkulu heyecanına neden oldu.

YORUM YAP