istanbul escort

logo

reklam
27 Ağustos 2014

KAPLAN’DA İKİ İMZA

adanasporbaskanAdanaspor’da altyapıdan yetişen genç  futbolculardan  Atakan Ekiz ve Fırat Kaplan profesyonel imza atarak  hayallerini gerçekleştirdiler. Başkan Bayram Akgül ile objektiflerin karşısına geçen iki genç futbolcu kendilerini 3 yıllığına Adanaspor’lu yapan sözleşmeyi imzaladılar.Milli takım kampında bulunan kaleci İrfancan Eğribayat’ta kamp dönüşü imza atacak.

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül Atakan ve Fırat’ın futbol yaşamlarına artık profesyonel olarak devam edeceklerini ve Adana için önemli  olduğunu söyledi. Her sezon Altyapıdan yetişen oyunculara mutlaka şans vereceklerini belirten Akgül’’ Başta Eyüp Arın ve ekibini kutluyorum.Aynı zamanda Adanalı çocuklarımızı kampa götüren ve takımda  yer veren Levent Eriş  Hocamı’da tebrik ederim.İnşallah önümüzdeki senelerde genç oyuncularımız Turuncu Beyazlı formayı giyerek Adana’ya hizmet edeceklerdir.Hayırlı uğurlu olsun’’dedi.

Atakan’’ İnanılmaz bir duygu’’

Çatalan ve Bolu kamplarında  adından sıkça söz ettiren 18 yaşındaki Atakan Ekiz, attığı imza ile hayatının değişeceğini ve inanılmaz bir duygu olduğunu söyledi.Emeği geçen herkese teşekkür eden genç futbolcu’’ Hedefim çok çalışarak öncelikle Adanaspor’a hizmet etmek.Kariyerim adına önümde çok uzun yıllar var.Milli takımın her kategorisinde forma giymek ikinci hedefim.Bana destek veren Başkanıma,Hocalarıma ve takımdaki ağabeylerime minnettarım’’ifadelerini kullandı.

Fırat’’16 yaşında bu mutluluğu yaşadım’’

1998 doğumlu Fırat Kaplan 16 yaşında profesyonel olduğu için çok şanslı olduğunu söyleyerek her genç futbolcunun hayalini gerçekleştirdiğini vurguladı.İlk günden bu yana herkesin desteğini arkasına aldığını söyleyen genç futbolcu’’ Umudum hiç kırılmadan çok çalıştım.Hocalarımın bana verdiği öğütleri  dinledim ve hatalarımdan ders çıkardım.Bolu kampında Derince ile oynanan maçta attığım iki golden sonra mutluluğum daha da arttı.Bana verilen bu gurura layık olmak için her şeyi yapacağım.Allah her futbolcuya bu yaşta profesyonel olmayı nasip etsin’’şeklinde konuştu.

Yeni formalar ilk kez

Atakan ve Fırat Adanaspor’un bu sezon giyeceği iki ayrı forma ile imza fotoğrafı verdiler.Her iki futbolcu profesyonel imza atarak bir ilki yaşarken yeni formaları da giyen ilk futbolcular oldular.

Share
1762 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

isparta mutlu son masaj van mutlu son masaj sivas mutlu son masaj mugla mutlu son masaj kocaeli mutlu son masaj gaziantep mutlu son masaj