Gündem Adana

ZEYDAN KARALAR SEYHAN İÇİN BİR ŞANSTIR

ZEYDAN KARALAR SEYHAN İÇİN BİR ŞANSTIR
12 Mart 2014 - 12:50

MUSTAFA TUNCCumhuriyet Halk Partisi’nden 7’nci sıra Seyhan Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Mustafa Tunç, Seyhan’ın ve Seyhanlının yıllardır hizmetten yoksun olduğunu belirterek 30 Mart’tan sonra halkçı belediye anlayışını Seyhanlılarla buluşturacaklarını söyledi.

SEYHAN YILLARDIR İHMAL EDİLİYOR

Adana’nın merkezi olan Seyhan’ın yıllardır ihmal edildiğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Meclis Üyesi Adayı Mustafa Tunç, ilçenin hakkı olan hizmetlerin 30 Mart seçimlerinin hemen ardından halkçı belediyecilik anlayışı ile geleceğini söyledi. Cumhuriyet Halk Partisi’nin önce yerelde ardından ise genelde iktidara geleceğini söyleyen Tunç, Seyhan’da Zeydan Karalar ile zaferin geleceğini söyledi. Tunç yaptığı açıklamada, “Adana’nın merkezi olan Seyhan yıllardır ihmal ediliyor. Şehrin birçok sorunu var. Bu sorunların çözümü noktasında son 10 yıldır hiçbir şey yapılmıyor. Gelinen süreçte halk Mevcut Başkan Azim Öztürk’ün belediyecilik anlayışını beğenmemektedir. Zira halk hizmet alamamaktadır. 30 Mart yerel seçimleri gerek Seyhan, gerekse Adana için milat olacak. Seyhanlı yıllardır alamadığı hizmeti Zeydan Karalar ile alacaktır” şeklinde konuştu.

ZEYDAN KARALAR SEYHAN İÇİN BİR ŞANSTIR

Halk tarafından sevilen bir insan olması ve çalışkanlığı ile Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ın Seyhan için bir şans olduğunu belirten Mustafa Tunç, “Sayın Zeydan Karalar halk tarafından sevilen bir insan. Geçmişte önemli işlere imza atmış. Buda gelecekte yapacaklarının teminatı olacaktır. 38 yıldır başarılı siyaseti ile bilinen Karalar’ın, 30 Mart’tan sonra başarılı bir belediye başkanı olacağından kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

ÖNEMLİ PROJELER VAR

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ın Seyhan için önemli projeler hazırladığını belirten Tunç, bu projeler ile daha yaşanılabilir bir Seyhan oluşacağını söyledi. Tunç, “Yıllardır ihmal edilen Seyhan ilçesi makus talihini 30 Mart’ta yenecektir. Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidar gelmesi ile halk hak ettiği hizmeti alamaya başlayacaktır. İşte o zaman ‘halkçı belediyecilik’ anlayışını hakim kılacağız” şeklinde konuştu.