DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ZENBİLCİ, YAĞMUR ÇAMUR DİNLEMİYOR

Yayınlanma Tarihi :
ZENBİLCİ, YAĞMUR ÇAMUR DİNLEMİYOR

zenbilciSarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, 30 Mart 2014 yerel seçimlerine ara vermeden devam ediyor. Yavuz Sultan Selim mahallesinde mahalle sakinleri tarafından düzenlenen toplantıya, vatandaşlar yağmura rağmen Başkan Zenbilci’yi dinlemeye geldi.

Sarıçam Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Zenbilci, 30 Mart yerel seçimleri yaklaştıkça temposunu arttırıyor. Başkan Zenbilci, bir taraftan ev ziyaretlerini sürdürürken diğer yandan da mahallelerde seçim bürosu açılışı ve sokak toplantılarına katılıyor. Başkan Zenbilci, son olarak Çarkıpare mahallesi ve Yavuz sultan Selim Mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yavuz Sultan Selim Mahallesindeki  sokak toplantısı yağmur nedeniyle Kapalı Semt Pazarı içine alındı. Burada kendisini dinlemeye gelen vatandaşlara hitaben konuşan Başkan Zenbilci, bugün yapılacak olan mahalli idareler seçiminin bir belediye başkanlığı seçiminden öte, dünya mazlumlarının lideri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın desteklenmesi olduğunu belirterek, “11 yıldan beri mazlumun, garibanın, kimsesizlerin kimi olan Başbakanımız Sarıçam’dan, Adana’dan alacağı destek ile daha güçlü olacak. Bu gücü yine yetimine, öksüzüne, hastasına bakmak için fakirlere ve muhtaçlara destek olacaktır. Bizlerde Başbakanımızdan aldığımız güçle sizlere daha iyi hizmetleri sunacağız. Bu amaçla Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız Abdullah Torun ve Sarıçam’da da bize destek vermenizle sizlere belediyecilik açısından daha iyi hizmet getireceğimizi belirtiyorum. Bu amaçla yapacağımız projelerimiz hazır. Başta kadınlarımız, çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız, yeni doğanlarımız açısından önemli projelere imza atıyoruz. Bu seçim kampanyalarının son günlerine yaklaşırken isimsiz kısa mesajlarla, yalan yanlış haberleri yayarak sizlerin kafasını karıştırmak isteyenler olacaktır. Sizler bunlara itibar etmeyin. Çünkü sizler beni 10 yıldan beri tanıyorsunuz. Bunları yapanlar yürekli insanlar olsa meydanlarda eleştiri yaparlar. ” dedi.
AK Parti Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman’da seçim kampanyasının son döneminde tüm partililerden destek isteyerek, “Hepimiz son bir fedakârlık yapacak. Tüm hısım ve akrabalarımızı ziyaret ederek destek isteyeceğiz. Bunu gelecek nesiller için, çocuklarımız için yapmak zorundayız.” diye konuştu. Bu arada toplantı ve seçim çalışmalarına meclis üyesi adayları da katılıyor.

YORUM YAP