Gündem Adana

YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜK EKSİLMESİN

YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜK EKSİLMESİN
37 views
23 Aralık 2018 - 11:39

rukiyeCumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Kadın Kolları Başkanlığı sürecinde başarılı bir grafik çizen Av. Rukiye Çinkılıç, vefa örneğiyle de takdir topluyor.

Başkanlığı döneminde yönetiminde yer alan kadın arkadaşlarıyla birlikte Nevin Biçer’i yalnız bırakmayan Çinkılıç, toplumda azalan dostluk duygusunu pekiştirme yolunda önemli adımlar atıyor.

Kadın Kolları Başkanlığı döneminde Seyhan İlçe Kadın Kolu Başkanı olarak etkili bir görev yapan Nevin Biçer’in rahatsızlığı boyunca kendisini bir an olsun yalnız bırakmayan Av. Çinkılıç, önceki gün de birlikte görev yaptığı arkadaşlarıyla Biçer’in evinin yolunu tuttu.

Dostlarını yanında gören Nevin Biçer hem duygulandı hem de gururlandı.

Rukiye Çinkılıç, “Bugün arkadaşlarımla beraberdik yine. Siyasi kardeşliğimiz gitgide can kardeşliğine dönüştü. Birbirimize verecek sevgimiz en büyük sermayemiz. Yüzlerden gülücük kalplerden sıcaklığımız hiç eksilmesin” dedi.

© 2019 Gündem Adana Tüm Hakları Saklıdır.

çanakkale masaj salonu çorum masaj salonu osmaniye masaj salonu ısparta masaj salonu yozgat masaj salonu edirne masaj salonu amasya masaj salonu kırklareli masaj salonu elazığ masaj salonu kütahya masaj salonu muğla masaj salonu