Ankara Escortları

DOLAR32,1900% 0.02
EURO34,9920% -0.08
STERLIN40,9430% 0.01
FRANG35,3449% -0.02
ALTIN2.509,17% -0,05
BITCOIN69.821,080.933

YÜCEL BAYRAM ENGELLİLERİN UMUDU OLDU

Yayınlanma Tarihi :
YÜCEL BAYRAM ENGELLİLERİN UMUDU OLDU

yucel_bayramMHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram,  Engellilere engelsiz yaşam sunma konusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacaklarını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir belediye başkan adayı Yücel Bayram, Yüreğir ilçesinde faaliyet gösteren Umut Engelliler Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Engellilerle buluşan MHP Yüreğir belediye başkan adayı Yücel Bayram, engelli vatandaşların kent yaşamında ve sosyal hayatta çektiği sıkıntıları tek tek dinleyerek onların bu sıkıntılarını aşması konusunda her türlü desteği vereceğini belirterek başkan olması halinde belediyenin öncelikli görevlerinden bir tanesinin engelsiz bir yaşam alanı oluşturmak olacağı konusunda açık çek verdi. Engellilerin yaşadığı yaşamsal zorlukların aşılamayacak düzeyde olmadığını belirten MHP’li Bayram, “ Hayatı zorluklarla dolu olan engelli arkadaşlarımıza hayatı kolaylaştırmak bizim asli görevimizdir. Engelleri aşmanın birinci yolu beyinlerdeki engelleri aşmaktır. Devletin şefkatine ve desteğine muhtaç olan siz engelli arkadaşlarımızın mutlu ve huzurlu yaşaması ve kendilerine olan özgüvenlerini artırma amaçlı bize düşen ne varsa yapmaya hazırım”. Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Umut Dayanışma Derneği başkanı Selin Eğrisakal, “Bu zamana kadar kimse bizim kapımızı çalıp sıkıntılarımıza kulak vermedi. İlk olarak siz geldiniz ve sorunlarımızı sıkıntılarımızı sordunuz. Bu davranışınızdan dolayı size çok teşekkür ediyor çıkmış olduğunuz yolda başarılı olmanızı diliyorum”. Dedi.

Eğrisakal daha sonra dernek üyelerinin sıkıntılarını ve sorunlarını dile getirerek dernek binası, taziye evi, engellilere yüksek öğrenim bursu, engelliler için engelsiz park, ve engelliler için çok önemli olan engelli asansörü için taleplerde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, sorunlara vakıf olmanın memnuniyetini hissettiğini belirterek “ Başkan seçildiğim taktir de Bütün sorunlarınızı çözeceğim, tabiri caizse Yüreğir de engelli kardeşlerime engelsiz bir yaşam sunmak için her türlü çabayı göstereceğim. Size ilk önce engelsiz bir dernek binası yapacağım”. Dedi.

Bayram projelerini açıkladıktan sonra kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Kendisinin de Yüreğir’de yaşamış ve hala ticari hayatını Yüreğir’de sürdürdüğünü, Yüreğir’in sorunlarını kendisinden daha iyi bilen başka birinin olmadığının altını çizen Yücel Bayram, “Engelli kardeşlerimin sorunlarını dinledim. Cenabı Allah bana Yüreğir belediye başkanlığını nasip ederse, bende sizin tüm sorunlarınızı çözeceğime söz veriyorum dedi.

Engelliler derneğinin talepleri olan Dernek binası, asansör, Akdeniz mahallesindeki arıtma tesisinin kaldırılması, engelliler için engelsiz park, bursu, taziye evi konusunda başkan seçilir seçilmez çalışmalar başlatacağı konusunda teminatta bulundu.

YORUM YAP