Ankara Escortları

DOLAR32,1900% 0.02
EURO34,9920% -0.08
STERLIN40,9430% 0.01
FRANG35,3449% -0.02
ALTIN2.509,17% -0,05
BITCOIN69.821,080.933

SÖZLÜ İDDİALI İLERLİYOR

Yayınlanma Tarihi :
SÖZLÜ İDDİALI İLERLİYOR

sozlu_emek_mahallesiCeyhan Belediye Başkanı MHP adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü, MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Şimşir’in Emek mahallesi’nde düzenlediği mahalle toplantısında, “artık köhne düzene son verme zamanı gelmiştir” dedi.

Yaklaşık iki bin kişinin katıldığı toplantı adeta miting havasında gerçekleşti. MHP Seyhan ilçe Başkanı Yusuf Kanlı’nın misafirlere hoş geldiniz konuşmasının ardından MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Şimşir bir konuşma yaptı.

Şimşir, Ceyhan Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Sözlü’nün Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmasının bir şans olduğuna belirterek, “Sayın Sözlü, Ceyhan’da 3 dönem büyük hizmetler gerçekleştirmiştir. Adana Büyükşehir’de olması, Adana için bir şanstır.” dedi.

Şimşir, Seyhan’da gece gündüz demeden çalışacağını belirterek, “Seyhan’da yaşayan herkes bizim kardeşimizdir. Burada doğduk, bize her zaman ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Dün buradaydık, bu gün de buradayız, yarın da burada olmaya ve Seyhan için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün bizleri şereflendiren Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Hüseyin Sözlü’ye ilçe Başkanımıza, Ülkü Ocakları Başkanımıza, muhtarlarımıza ve siz değerli Emek mahallesi ve Meydan mahallesi sakinlerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sözlerimi Muhterem Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin bir sözü ili noktalamak istiyorum. ‘‘Bin Yıllık Harcı Ayrıştırmak Kim Harcı’ “ diye konuştu.

Sözlü:“Adana’yı Yüceltmek için var mısınız? “

Havai fişek gösterisi, alkış ve tezahüratlarla konuşmasına başlayan Ceyhan Belediye Başkanı MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Başbakan Erdoğan ve AKP Hükümeti, sürekli olarak Ortadoğu’daki zulümlerden bahsedip duruyor. Asıl zalim kendileridir. AKP zihniyetindekiler, Cumhuriyet Döneminin bütün kazanımlarını yok etmeyi kendilerine görev addediyor. Milletimizin her kurum ve değerlerini bertaraf ettiklerinde, yüzlerinde Türk Filmlerinin kötü karakterli oyuncularının işini bitirdikten sonraki yüz ifadesi beliriyor.” dedi.

Başkan Sözlü, AKP’nin demokrasi paketi altında bölücülere vermiş olduğu tavizleri sıralayarak,  ‘Türk Milletimizi aklınca 36 etnik kökene ayrıştırıp, 36 etnik kökenin 35′ine sürekli olarak payeler vermeye çalışanlar, sadece Türklere düşmanlık ediyor. Milli Bayramlarımızı ortadan kaldırıyor, Andımızı yasaklıyor, Türk Alfabesine kelimeler ekliyor, Türk Milliyetçiliğini ayakları altına aldığını söylüyor, Askerimizi ve Polisimizi katleden PKK’ya, ödün üstüne ödün vererek İmralı’da Türk Milletimizin varlığını müzakere ediyor. Tüm bunları yaparken Başörtüsü’nü getiriyor. Oysa hiç kimse Başörtüsüne karşı değildir. Bunu bir uzlaşmacı tavırla halletmek mümkün. Artık Türk Milleti bunları biliyor” dedi.

“15 İlçeyle birlikte Büyükşehir’i alacağız”

Üç dönemdir Ceyhan’da belediye başkanlığı yaptığını da anımsatan Başkan Sözlü, “MHP’li Belediye Başkanları yaptıkları hizmetlerle bölgelerinde hep bir numara olmuşlardır. Oysa mirasyedi babanın oğulları olanlar da bu dönemde ‘aday gösterilecek miyim’ korkusuyla yaşıyorlar. İşte MHP’li bakış acısı buradadır. Biz, bu saatten sonra Adana’nın bütüne talibiz. İnşallah vereceğiniz mübarek oylarla açık ara bu seçimleri alacağız. Bu seçimin önemi hemen akabinde yapılacak olan ve ilk kez Cumhurbaşkanı’nı halkın seçeceği bir seçim olacak. Hemen akabinde ise Genel seçimler var. Biz, bu seçimlerde yüzde 25’leri hedefliyoruz. İnşallah buna ulaştığımız gün rüzgâr tersine esecektir. Milliyetçi Hareket, doğup büyüdüğü bu kentte yeni bir tarih sayfası aralayacak. Karmaşanın olmadığı, huzur ve güvenin üst seviyede olduğu, sosyal adalet ve eşitliğin zirve yaptığı bir Adana olacaktır. ” şeklinde konuştu.

YORUM YAP