Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.13
EURO34,9943% 0.02
STERLIN40,9737% 0.04
FRANG35,3710% 0.16
ALTIN2.507,07% 0,16
BITCOIN70.126,68-1.248

SONER ÇETİN’İN BAŞININ TACI KİMLER?

Yayınlanma Tarihi :
SONER ÇETİN’İN BAŞININ TACI KİMLER?

soner_cetin_acilisCumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin, yerel yönetimlerin en büyük görevlerinden birisinin şehirdeki esnafların varlıklarını sürdürmesi için gerekli serbest piyasa şartlarını sağlamak olduğunu dile getirdi. Serbest rekabet kurallarının uyarlanması, kurallara riayet edilmesi, rekabetin adil olması için belediyelere çok iş düştüğünü hatırlatan Soner Çetin, “Göreve geldiğimizde esnafımızın her türlü yanında olacağız” dedi.

Ethem Tok ve Ömer Ateş’in birlikte kurdukları Çağ Gayrimenkul ’un Huzurevleri Mahallesi’ndeki açılışına katılan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin, esnafın zor şartlarda ticaret yapmaya çalıştığına dikkat çekti. Esnafın istihdam yönünden bir numaralı düzenleyici olduğunu ifade eden Soner Çetin,”İstihdamını sağlayan, vergisini veren esnafımız maalesef yerel yönetimlerden beklediği hizmeti alamamaktadır. Bu duruma biz dur diyeceğiz ”şeklinde konuştu.

Esnafın vergisini vermesine, istihdam için kendisini paralamasına rağmen gerekli hizmeti alamadığını kaydeden Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin, “Esnafımızın yaşaması, geleceğe güvenle bakması için Adana’nın sosyal demokrat bir belediye başkanına ihtiyacı var. Bugünkü olumsuzluğu yaratanların esnaftan hak ettikleri yanıtı sandıkta alacağına inanıyorum” dedi.

Yerel yönetimlerin en büyük görevlerinden birisinin şehirdeki esnafların varlıklarını sürdürmesi için gerekli serbest piyasa şartlarını sağlamak olduğunu dile getiren CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin, serbest rekabet kurallarının uygulanması, kurallara riayet edilmesi, rekabetin adil olması için belediyelere çok iş düştüğünü hatırlatan Soner Çetin, ”Göreve geldiğimizde esnafımızın yanında olacağız. Bugünkü gibi, esnafı bitiren anlayışa biz son vereceğiz, dolmuşçularımızın şikayet ettiği ve ödemekte zorlandığı katkı paylarını en aza indirip daha sonra kaldıracağız. Esnafımızın iş yapıp, istihdama katkı sağlamasını yaygınlaştırmak amacıyla sorunların çözümünde devamlı birlikte hareket edeceğiz. Adana esnafının yüzünün gülmesiyle birlikte daha mutlu bir şehir olacaktır” şeklinde konuştu.

Çağ Gayrimenkul’ün Huzurevleri Mahallesi Mavi Bulvar üzeri 77031 sokak 6 no’lu Zeliha Ateş Apartmanındaki yerinin açılış törenine katılan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin, açılış kurdelesini Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Adana Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kazın Barışık, Emlakçılar Odası Başkanı Ülkü Başer ile birlikte kesti. Çağ Gayrimenkulün sahipleri Ömer Ateş ve Ethem Tok’a başarılar dileyen CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Soner Çetin, açılışa katılan Adana Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kazım Barışık, Emlakçılar Odası Başkanı Ülkü Başer ve Adana Minibüsçüler Odası Başkanı Nihat Sözütek ile de sohbet ederek esnaf sorunları hakkında bilgi aldı.

YORUM YAP