Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SONER ÇETİN İÇİNİ DÖKTÜ

Yayınlanma Tarihi :
SONER ÇETİN İÇİNİ DÖKTÜ

sonercetinÇukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “CHP’de İkinci Şişli Vakası” başlığıyla bazı basın organlarında çıkan haberlere Halk Günü’nde tepki gösterdi. Türkiye’ye örnek projelerin basında haber olmadığına dikkat çeken Çetin, “Bilim merkezine Özgecan’ın adını veriyoruz tek satır yok, belediyeye ateş edenin deli saçması iftiraları ise manşet oluyor. ‘CHP’li belediyeyi nasıl yıpratırım’ diye haber yazılmaz” dedi.

“BİR KISIM MEDYANIN SALDIRISI ALTINDAYIZ”

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, bazı gazete ve kimi internet haber sitelerinde “Başkan, başkan yardımcısını vurdurttu” diye çıkan haberlere basın toplantısının ardından Halk Günü’nde de yanıt verdi. “Bir kısım medyanın saldırısı altındayız” diyen Çetin, “Hızımıza yetişemeyen birtakım kesimler var; deli saçması iftiralarla hızımızı kesebileceklerini sanıyorlar ama biz kararlıyız; çünkü inançlı insanlarız. Biz halka ve Hakk’a inanarak yola çıkmışız” dedi.

“500 BİN YOKSA ‘BAŞKAN AZMETTİRDİ’ DERİZ”

Çukurova Belediye binasına ateş açan kişinin eyleminden sonra “Söyleyin Başkan’a 500 bin lira verecek yoksa ‘Belediye başkanı azmettirdi’ diye ifade veririz” diye haber gönderildiğini Halk Günü’nde de açıklayan Başkan Soner Çetin, “Neymiş ‘2. Şişli Vakası’ imiş. Oysa olay basit; yardımcım, odası kurşunlanıyor, o da ben de gidip şikâyetçi oluyoruz, ‘Aranızda husumet varmış’ deniyor. ‘Yok’ diyoruz, ‘Yok yok vardır’ deniyor. 22 yıllık ceza avukatıyım böyle kepazelik görmedim” diye konuştu.

BİR ZİBİDİ ÇIKIP ‘BAŞBAKAN AZMETTİRDİ’ DESE!

Yaşadıkları olayın saçmalığını anlatmak için örnek verme ihtiyacı duyan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “İyi o zaman, önüne gelen zibidi gitsin Başbakanlığa ateş etsin, ondan sonra da ifadesinde ‘Bizi Başbakan azmettirdi’ dese ne olacak? Tehdit edilen kişi burada, tehdit eden ve belediyeyi kurşunlayan dışarıda serbest ve o kişinin sözleri manşet. Böyle mantıksız şey olabilir mi? Ben bu kadar büyük bir rezillik, böyle tezgâh görmedim. ‘Çamur at izi kalsın’ olmaz” dedi.

“ÖZGECAN İÇİN BİR TEK SATIR YAZMAZLAR”

O haberden bir gün önce Seyhan Soroptimist Kulübü’nün organizasyonuyla çok özel bir müzayede düzenlendiğini ve amacın Çukurova Belediyesi’nce yaptırılan Bilim Merkezi’ne Özgecan Aslan’ın adını vererek katkıda bulunmak olduğuna dikkat çeken Başkan Soner Çetin, alkışlarla karşılanan sözlerini “Türkiye’nin gözyaşı döktüğü Özgecan için müzayede yapılıyor bir tek satır yok. Özgecan bilim merkezi ve müzayede için tek satır haber çıkmıyor ama çamur atanlar manşet oluyor” diye noktaladı.

YORUM YAP