DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SONER ÇETİN EMEKLİLERLE BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
SONER ÇETİN EMEKLİLERLE BULUŞTU

cetinCumhuriyet Halk Partisi(CHP) Çukurova İlçe Belediye Başkan Adayı Soner Çetin, emeklilerin taleplerini bir bir karşılayacağını belirterek,” Gücüm yettiğince, sizlerin emrinizde olacağım.”dedi.

30 Mart’ta yapılacak yerel seçim öncesinde siyasilerin dikkatini çekmeye devam eden Türkiye Emekliler Derneği Adana Şube’si bu kez de CHP’nin Çukurova İlçe Belediye Başkan Adayı Soner Çetin’i ağırladı.

Derneğin toplantı salonunda sevgi ve alkışlarla karşılanan Çetin’e Türkiye Emekliler Derneği Adana Şube Başkanı Seyfi H. İyiyürek, emeklilerin taleplerini içeren bir dosya sundu. İyiyürek, emeklilerin sorunlarının çok olduğunu ve yerel yönetimlere de bu sorunların çözümü noktasında büyük sorumlulukların düştüğüne dikkat çekti ve Çetin’den de bu sorunların çözümü için destek istedi.

“GÜCÜNÜZÜ BİLİN”

CHP Çukurova İlçe Belediye Başkan Adayı Soner Çetin de, siyasi çalışmalarında emeklilerin desteğini her zaman aldığını belirterek, şöyle dedi:

“ 30 Mart her açıdan son derece önemli. Sizler emekli olarak haklarınıza sahip çıkın. Türkiye’de 9 milyonu aşan emekli mensubu var. Bir emekli partisi kurulsa herhalde tek başına iktidar olur.  O nedenle sizler gücünüzün farkına varın. Sizler, sizin hakkınızı kim daha iyi savunuyorsa, ona sahip çıkın, ona sarılın.

Yerel seçimden sonra genel seçimler var ve Türkiye önemli bir süreçten geçiyor. CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’nun da Başbakan olmasını sağlamak gerekir. Sayın Kılıçdaroğlu’nun emeklilere yönelik çok anamlı projeleri bulunuyor. Sizin hakkınızı kim daha iyi savunuyorsa, onu destekleyin.

“EMRİNİZDE OLACAĞIM”

Sayın Başkanımız Seyfi H. İyiyürek, emeklilerin taleplerini bana iletti. Bu talepler karşılanmayacak talepler değildir. Zaten bizim de Çukurova’yı aydınlık günlere taşıyacak projelerimiz bulunuyor. Ve projelerimiz içiresinde emeklilere yönelik projelerimiz de yer alıyor. Sizlerin desteğiyle seçildiğim takdirde, size dürüst, namuslu bir kişi olarak söz veriyorum ki, gücüm yettiğince emrinizde olacağım ve taleplerinizi bir bir yerine getireceğim.

Ama sizlerden bir şey istiyorum. Sandığa gitmeden önce seçeceğiniz adayı iyi inceleyin. Dürüstlüğüne, çalışkanlığına inandığınız adaya sarılın ve onu destekleyin.”

YORUM YAP