Gündem Adana

“SOKAKTA PAZAR İLÇEMİZE YAKIŞMIYOR”

“SOKAKTA PAZAR İLÇEMİZE YAKIŞMIYOR”
27 Şubat 2014 - 22:58

ali_ugur_akbas_semt_pazariMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, yollarda kurulan semt pazarlarının Çukurova halkına yakışmadığını söyleyerek, seçilmeleri halinde ‘Kapalı Semt Pazarı’ projelerini derhal hayata geçireceklerini söyledi.

Ali Uğur Akbaş’ın Semt Pazarı ve esnaf gezisinin bu seferki durağı Belediye Evleri Mahallesi oldu. İlk olarak Adana-Koop Evleri civarında sokağa kurulan semt pazarını gezen Ali Uğur Akbaş, buradaki esnaf ve vatandaşlarla görüştü. Esnafa “Hayırlı İşler” dileğinde bulunan Ali Uğur Akbaş,  pazara gelen vatandaşlarla da konuşup sorun dinledi. Akbaş, vatandaşların ‘Kapalı Semt Pazarı’ taleplerine karşılık, “Bizim her mahalleye altında iki kat otopark olmak üzere son derece modern semt pazarları sözümüz var.  Bunu gerçekleştireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Artık ilçemize bu tür sokak ortasına kurulan semt pazarları yakışmıyor” dedi.

Semt Pazarı gezisi sırasında büyük ilgi gören Ali Uğur Akbaş, “30 Mart’ta sizlerin desteğiyle inşallah Çukurova İlçesi’nin başkanı olacağım. Hazırladığımız projelerle sizleri hizmete doyuracağız. Esnafımızın kan ağladığını biliyorum, o nedenle hazırladığımız projelerle hem esnafımızı rahatlatıp hem de ilçe ekonomisine hareketlilik kazandırmak istiyoruz. Bizler halkımız için varız. Seçim kampanyalarımız süresince vatandaşımıza verdiğimiz her sözün arkasında olacağız. Bunun içinde aday adaylığı döneminden itibaren aralıksız çalışmalarımı sürdürüyorum. Yaptığımız planlama doğrultusunda mümkün olduğu kadar vatandaşlarımızla hep birlikte oluyoruz.” diye konuştu.