Ankara Escortları

DOLAR32,2035% 0.06
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9918% 0.13
FRANG35,4314% 0.23
ALTIN2.503,31% -0,28
BITCOIN71.263,646.316

SİZ OKUYUN, ÇUKUROVA KİTAP VERSİN

Yayınlanma Tarihi :
SİZ OKUYUN, ÇUKUROVA KİTAP VERSİN

sonercetinEğitime de katkı yapan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Akşemsettin Ortaokulu’nda öğrencilere eğitim seti dağıttı. Yaz boyunca internette test çözebilecekleri şifreli eğitim ortamı hazırladıklarını da müjdeleyen Çetin, öğrencilere “Okumak sizden, kitaplar bizden” diye seslendi.

ÇİFTE SÖZLÜK, ATLAS, YAZIM KLAVUZU

Çukurova Belediyesi’nin eğitim kuruluşlarına yönelik hizmetlerine bir yenisi daha eklendi ve Akşemsettin Ortaokulu’nda okuyan öğrencilere Türkçe sözlük, İngilizce sözlük, atasözleri ve deyimler sözlüğü, yazım klavuzu ve ilk atlastan oluşan bir eğitim seti dağıtıldı. Akşemsettin Ortaokulu’na gelişinde alkışlarla karşılanan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Okul yakında bitiyor ama okumaya devam etmelisiniz. Biz yaz boyunca boş kalmanızı istemiyoruz” diye konuştu.

İNTERNETTE BOL BOL TEST ÇÖZECEKLER

Eğitim setlerini dağıttıktan sonra öğrencilere bir de ‘İnternette Test” müjdesi veren Başkan Soner Çetin, “Bu eğitim projemizle öğrencilerimize bugünlerde başlayıp gelecek yılın ağustos ayına kadar özel şifreler vereceğiz; internete girecek ve sınavlara hazırlanmak amacıyla bol bol test çözme imkânına kavuşacaksınız” dedi. Okul müdürü Sinan Kızartıcı ve öğretmenlere proje hakkında bilgi veren Başkan Çetin, “Bu şifreleri sizlere de vereceğiz. Öğrencilerimize yardımcı olun” diye seslendi.

ÇOK OKUYAN, ÇOK ARAŞTIRAN, GEZEN

Hayatın çok büyük bir yarış gerektirdiğini ve bu sebeple dünyanın her köşesinde müthiş bir rekabet yaşandığını anlatan Başkan Soner Çetin, ortaokul öğrencilerine şöyle seslendi: Çok okuyan mı çok gezen mi bilir? Diye bir söz var. Cevabı ne sadece çok okuyan ne de sadece çok gezen. Hem çok okuyan ve çok araştıran hem de çok gezen insan kendisini geliştirir. Ancak insanın ufkunun açılması kitapların dünyasında da gezmeyi gerektirir. Biz size bu imkânları sunuyoruz, lütfen iyi değerlendirin.

YORUM YAP