Ankara Escortları

DOLAR32,1861% 0.09
EURO34,9044% -0.21
STERLIN41,0350% 0.24
FRANG35,2140% -0.23
ALTIN2.492,69% -0,42
BITCOIN69.816,00-1.598

“ŞİMDİ CHP ZAMANI”

Yayınlanma Tarihi :
“ŞİMDİ CHP ZAMANI”

chp_kadinlar_destekCHP Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, CHP’li adayların seçimlerden başarıyla çıkacağını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, yerel seçimlerde CHP’nin büyük bir çıkış yapacağına inandığını söyledi. CHP’li tüm kadınlarla birlikte partilerinin başarısı için çalışacaklarını bildiren Av. Çinkılıç, CHP’li tüm adayların etrafında birleşerek Adana belediyelerinde sosyal demokrat bir yapının hakim olmasını sağlayacaklarını belirtti.

CHP İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda CHP Kadın Kolları İl Yönetimi, İlçe Kadın Kolları Başkanları ve yönetimleri ile kadın belediye meclis üyesi aday adaylarıyla uzun süren bir toplantı yapan Av. Çinkılıç, CHP’yi Adana’da iktidara taşıyacaklarını vurguladı.
Adaylara Tam Destek

Belediye Başkan adayı olarak belirlenen isimlerin parti içerisinden geldiğini ve tüm CHP’lilerin adayların arkasında durması gerektiğini söyleyen CHP Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, “Adaylarımızın belediye başkanı olması için bizler de elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kadınlarımızla, gençlerimizle, tüm örgütlerimizle el ele vereceğiz ve partimizin bayrağını belediyelere dikeceğiz. Adana’da kazananın CHP olacağına inancım tamdır” diye konuştu.

Teşekkür Etti

Adayları belirlenen CHP’nin artık seçime odaklandığını dile getiren Av. Rukiye Çinkılıç, “Aday adaylığım sürecinde desteklerini esirgemeyen partili partisiz tüm arkadaşlarıma, bizleri güler yüzle karşılayan, evinde, işyerinde misafir eden tüm Adanalılar’a yürekten teşekkür ediyorum. Aday adaylığı sürecinde nezaketi, saygıyı ve hoşgörüyü esirgemeyen tüm aday adayı yol arkadaşlarımın yolları açık olsun. Aday olan arkadaşlarıma da üstün başarılar diliyorum. Kendilerinin daima yanında olacağız. Şimdi CHP zamanı, şimdi birlik zamanı” dedi.

“Seçim Büromu Kullanabilirler”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı için kentin en işlek yerlerinden biri olan Atatürk Caddesi’nde önemli bir seçim bürosu oluşturduğunu da hatırlatan Av. Rukiye Çinkılıç, seçim bürosunu gerek Seyhan gerekse Büyükşehir Belediye Başkan adayına tahsis edebileceğini sözlerine ekledi.

YORUM YAP