DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SARIÇAM DERNEĞİNDEN AK PARTİLİ TORUN’A ZİYARET

Yayınlanma Tarihi :
SARIÇAM DERNEĞİNDEN AK PARTİLİ TORUN’A ZİYARET

abdullah_torunSarıçam Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.    

AK Parti Adana İl Binası gerçekleşen ve samimi ortamda geçen ziyarette derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Kekilli, Başkan Yardımcıları Mehmet Gül, Yusuf İlli, Murtaza Küçük, sekreter Hidayet Cengiz, sayman Osman Çalık, Bünyamin Çinçik, Ayhan Sezgin ve dernek üyelerinden oluşan yaklaşık 50 kişilik grup, Torun’u tebrik ederek yerel seçimlerde ‘Başarı’ dilediler.

Dernek yönetimi adına konuşan Başkan Vekili iş adamı Mehmet Gül, derneğin faaliyetleri hakkında Abdullah Torun’a bilgi verdi. Torun’u derneğe davet eden Gül, “Adaylığınız  Memleketimize  hayırlı olur inşallah. Yolunuz açık olsun” diye konuştu.

Kendilerine güç veren dernek üyelerine teşekkür eden AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun’da STK’ların toplumsal bir görev yaptığını söyledi. Torun, birlik, beraberlik be bütünlük ile Adana’yı daha ileri götürmek için çalışacaklarını belirtti.

Torun, derneklerin problemlerini ve isteklerini bildiğini belirterek, sorunları çözme anlamında elimden gelen her şeyi yapacağını söyledi. Daha sora, Torun, derneğin yönetim kurul üyeleriyle birlikte günün anısına fotoğraf çektirdi.

YORUM YAP