DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

PAKMAYA’DAN ÇUKUROVA’YA ÖZEL

Yayınlanma Tarihi :
PAKMAYA’DAN ÇUKUROVA’YA ÖZEL

pakmayaDünyanın en büyük üç maya üreticisinden biri olan Pakmaya Adana, Mersin ve Tarsuslu tüketicilere yönelik‘Çukurova’ya Özel Pakmaya Lezzet Paketi’ isimli bir kampanya başlattı. Adana, Mersin ve Tarsus’ta  2 bine yakın satış noktasında tam zamanlı olarak başlatılan kampanyada, içerisinde pudingten kremşantiye, kabartma tozundan vanilin ve kakaoya çeşitli ürünlerin bulunduğu iki ayrı karma paket hazırlandı. Kampanyalı lezzet paketlerinden satın alan tüketiciler ayrıca, karma paketlerin içerisine yerleştirilen 50 TL ve 30 TL’lik Arçelik indirim kuponu kazanarak, bu sayede Arçelik ürünlerine indirimli sahip olma fırsatını yakalayacaklar. 4.99 TL ve 3.49 TL olmak üzere iki ayrı fiyatta tüketicilerin karşısına çıkacak olan kampanya 15 Nisan – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerli olacak.

‘Çukurova’nın Tatlı & Tuzlu Tarifleri’ kitabı hediye

Kampanya ile ilgili bilgi veren Pakmaya Tüketim Ürünleri Satış ve Pazarlama Müdürü Kemal Aktaş, özel proje kapsamındaki bu çalışmanın Türkiye’de iki bölgede gerçekleştirileceğini açıkladı. Kampanyanın startını Bursa’da verdiklerini belirten Kemal Aktaş, “2014 yılı bizler için oldukça önemli. Bu yıldan başlayarak her yıl özel bölge ve iller seçerek, farklı kampanya, promosyon ve ürünlerle tüketicilerimize daha da yakınlaşmak istiyoruz” dedi. Adana, Mersin ve Tarsus’ta 2 bini aşkın satış noktasında tam zamanlı olarak başlatılan kampanya kapsamında Çukurova illerine özel tarifleri bir kitapta topladıklarını ifade eden Kemal Aktaş, “Lezzet paketlerimizden satın alan tüketicilerimiz yaptığımız araştırmalar ve Ar-Ge departmanımızın çabaları neticesinde oluşturulan ‘Çukurova’nın Tatlı & Tuzlu Tarifleri’ kitabına da sahip olacaklar. Bunun yanı sıra yine her iki karma paketimizden alan tüketicilerimiz, paketlerin içerisinde bulunan Arçelik indirim kuponları ile kendilerine en yakın Arçelik mağazalarına giderek, indirim kuponundan faydalanabilecekler” dedi. İki yıldır çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini, amaçlarının ise pazarda ilk iki oyuncu içerisinde olmak olduğunu belirten Kemal Aktaş, özellikle sektörde olmayan, yeni inovatif ürünlere ilişkin çalışmaların da devam ettiğini bildirdi.

Kampanya 30 Mayıs’ta sona eriyor

30 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanya çerçevesinde 4.99 TL’ye satışa sunulan Lezzet Paketi’nde 1 adet kakaolu puding, 2 adet kremşanti, 5’li hamur kabartma tozu, 5’li şekerli vanilin, 50 gram kakaonun yanı sıra ‘Çukurova’nın Tatlı & Tuzlu Tarifleri’ kitabı ve 50 TL Arçelik indirim çeki bulunurken, 3.49 TL’ye satışa sunulan ikinci Lezzet Paketi’nde ise, 1 adet kakaolu puding, 5’li hamur kabartma tozu, 5’li şekeli vanilin ve 25 gram kakaonun yanı sıra yine ‘Çukurova’nın Tatlı & Tuzlu Tarifleri’ kitabı ve 30 TL’lik Arçelik indirim çeki bulunuyor.

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış