Gündem Adana

MİTİNGE DAVET

MİTİNGE DAVET
03 Ekim 2013 - 16:38

kultur_park_yuregirYüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan hafta sonu ilimize gelerek bir dizi açılış yapacak olan Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Uğur Mumcu Meydanı’nda yapacağı mitinge bütün vatandaşları davet etti.

Cumartesi günü saat 16.00 da yapılacak olan mitinge bütün vatandaşların katılmasını isteyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan “Dünya liderimiz Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Adana’mıza verdiği büyük önem sebebi ile 2 gün ilimizde kalarak İlimizin sorunlarıyla yakından ilgilenecektir. Cumartesi günü Uğur Mumcu Meydanı’nda toplu açılışlar yapacak ve vatandaşlarımıza hitap edecektir. Bütün dünyanın övgüyle bahsettiği Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı şölen havasında karşılayalım ve uğurlayalım. Sayın Başbakanımız 91 adet kamu ve özel sektör yatırımını hizmete açacaktır ve 1550 yataklı Adana Enteğre Sağlık Kampüsünün temelini atacaklardır.

Bu toplu açılışlar arasında Sayın Başbakanımız Belediyemizin tarafından yapılan “Yüreğir Engelli Koordinasyon Merkezi ve Kültür Parkımızın da” açılışını yapacaklardır.  Bu güzel eserlerimizin Sayın Başbakanımız tarafından açılacak olması bizim için çok önemlidir.”