Gündem Adana

MHP’DE DEDE KİM?

MHP’DE DEDE KİM?
04 Ekim 2013 - 10:11

mhp_dede2

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanlarından ve Cem Vakfı Ankara Dedeler Kurulu üyesi Ali Şar Dede Adana’da il ve ilçe seçim çalışmalarına katıldı.

Adana’dan Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adaylarından Seyhan Belediye Başkan A.Adayı Mustafa Uğur Kızıl, Çukurova Belediye Başkan A.Adayı Ahmet Delibalta ve Ceyhan Belediye Başkan A.Adayı Mustafa Haki Buhari ile birlikte seçim çalışmaları hakkından bilgiler alan Ali Şar Dede yerel seçimlerde MHP’nin Adana’daki şansını değerlendirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi için önem taşıyan isimlerden birisi olan Ali Şar Dede’yi konuk etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Mustafa Uğur Kızıl, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Hüseyin Sözlü’nün isminin açıklanması üzerine Adana’da partimiz bir ivme yakalamıştır. Partimize yansıyan bu olumlu hava bizleri zorlu seçim maratonu öncesinde moralli kılmaktadır. Sizlerin Adana’ya gelerek bizleri ziyaret etmeniz hepimizi mutlu ederek, onurlandırmıştır. Hepimiz el ele vererek partimizin Adana’da tüm belediyeleri kazanması adına ciddi olarak çalışmalıyız” diye konuştu.

Seyhan, Çukurova ve Ceyhan Belediye Başkan A.Adayları ile birlikte sokaktaki gezmelere katılan Ali Şar Dede gördükleri büyük ilgi ve destek karşısında şaşkına döndü.