DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

LOGOĞLU-KARALAR ELELE

Yayınlanma Tarihi :
LOGOĞLU-KARALAR ELELE

karalarHafta sonu şehir merkezinde faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Dış İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu ve Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

ESNAFIN CHP’YE İLGİLİSİ OLDUKÇA FAZLA

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu ve Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, Hilal Han ve Altın Ören İş Merkezi esnafı ile bir araya geldi. Esnaf CHP ekibine yoğun ilgi gösterdi. Esnaf sorunlarını CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu’na aktarırken 10 yıldır belediyeyi yöneten Azim Öztürk’ten hizmet alamamaktan yakındı.

İNSANLAR YOLSUZLUK HABERLERİNDEN BIKTI

Esnafla yaptığı sohbette son günlerde ülkenin en önemli gündem maddesinin yolsuzluk iddiaları olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, vatandaşların bu haberlerden bıktığını söyledi.  Karalar, “Ülkede bazı olaylar yaşanıyor operasyonlar düzenleniyor. Adına ‘Yolsuzluk operasyonları’ diyorlar. Ayakkabı kutularından paralar, yatak odalarından para sayma makinaları çıkıyor. Son günlerdeki konuşma kayıtları ise cabası oldu.  Eğer bu iddialar doğru ise durum gerçekten çok vahim. Bu olayların biran önce aydınlığa kavuşması suçlu var ise adalet karşısında hesap vermesi gerekli” şeklinde konuştu.

CHP İKTİDARA GELİYOR

Artık Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan insanların gerçekleri görmeye başladığını belirten Zeydan Karalar, iyi niyetlerle verilen oyların geri alınacağını savundu. Karalar yaptığı açıklamada ”Vatandaşlarımız iyi niyetle ülkeyi yönetsinler diye AKP’ye yetki vermiş, ülkenin başına getirmiştir. Anacak gelin görün ki AKP hükümeti artık ülkeyi yönetememektedir. Ülke kötü yöneltmektedir. Vatandaşlar artık AKP’nin niyetinin ülkeyi yönetmek olmadığını görmüştür ve verdiği yetkiyi geri alacaktır. Bundan sonra yetki Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçecektir. Halk partimizi iktidara getirip, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapacaktır. Bunun ilk hamlesi ise yerel seçimler ile olacaktır. Önce yerelde ardından ise genelde iktidar olacağız. Seyhan Belediyesi’ni de Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanıp halkın belediyesini kuracağız.”

YORUM YAP